lulanek
16. srpna 2017 • 9:19

a prijde taky clanek "10 duvodu, proc si s kamarady slehnout"? potencialni dusledky u mene odolnych jedincu obdobne, rozdil jen ve financni narocnosti.

Zezima
16. srpna 2017 • 9:11

Já už hodně dlouhou dobu hraji MMORPG hru Runescape. Je to zajímavě řešené výkonově nenáročné (s min detaily ji opravdu rozjedete i na staré šunce) RPG kde si vystačíte téměř jen s myší, takže se dá v pohodě hrát třeba i v posteli na tabletu (s Windows).
Questy jsou zde propracované, mají vtip a příběh a většina jich zabere i několik hodin času. Pravda najdou se tu i dost opruz questy jako např. "One Small Favour", který bych přirovnal k pohádce o kohoutkovi a slepičce, kde několik hodin běháte po celém světě od NPC k NPC, ale tokových questů je zde minimum.
Hra není založená na klasickém levelování, ale na skillech (u každého můžete dosáhnout až 99 u některých 120), takže si můžete vytvořit univerzální postavu co umí vše, jen to zabere velkou spoustu času (udělat skill z 92 na 99 požaduje tolik expů jako udělat 1-92). Na druhou stanu sousta činností se dá takzvaně "AFKovat", tedy za dáte činnost a necháte to několik minut běžet. Dá se to hrát i nerušivě na druhém monitoru při práci s tím že tomu jednou za 5 min věnujete kliknutí. :-DHra se neustále hodně vylepšuje a nový obsah se přidává cca každé dva týdny. Takže pořád je tu něco nového a toho obsahu je opravdu hodně (jako nováček budete hodně tápat), bohužel až tak, že když to nějakou dobu nebudete hrát a pak se vrátíte, tak se doslova ztratíte.
Ekonomika hry je taky zajímavá, trh se totiž řídí klasickou nabídkou/poptávkou na burze a cena žádaného itemu se může ze dne na den klidně i zdvojnásobit a tak si na své přijdou i spekulanti.
Není to hra na několik dopolední, já už tam mám odehráno několik set hodin. Je to rozhodně hra, která svojí rozmanitostí na dlouho zabaví.

Nations112
16. srpna 2017 • 0:22

Mě osobně nejvíc bavila Česká MMORPG http://www.chmatakov.cz/ ;-)
Na pohled jednoduchá hra, ale zábava na několik desítek hodin.

Určitě si přečtěte

Články odjinud