StriderCZ
18. července 2017 • 19:07

Asi tak- pokud chci hrát hry od Nintenda, tak chtěj nechtěj budu akceptovat nehorázně o*ebávací cenovou politiku . Třeba že v základní výbavě není docking station je tnámka toho jak se víceméně monopolní firma cítí silná v kramflecích. Nehledě na to, že díky kvalitní PR většina majitelů Switche jim za to tleská . A že chybí youtube...to.mne skutečně překvapilo.

NintendoFanCZ
18. července 2017 • 20:48

docking station samozrejme v zakladni vybave je, protoze bez neho bys to nepropojil s tv. Co se tyce youtube/twitch/netflix - na vsem by meli pracovat, v budoucnu bude urcite k dispozici, ikdyz ja preferuju na konzoli hlavne hrani her, nez koukani na video/poslouchani muziky.

Erendil
17. července 2017 • 21:28

Tento článek toho moc nepovídá o této konzoli. Tato konzole je prímárně zaměřená na lidi co si chtějí zahrát Nintendo exkluzivity typu Zelda, Mario, Mario Kart, Metroid, atd. Pro ty co chtějí hrát AAA tituly od jiných vývojářů není tato konzole určená, ti si musí koupit PS4 nebo Xbox One. Narozdíl od těchto konzolí jsou hry na Switch daleko lépe hratelné. Není to konzole pro každého.

PD
17. července 2017 • 23:57

Jestli Nintendo cílí na nějakou úzkou skupinu lidí, tak to může rovnou zabalit.Svýho času mě od Wii odradilo to, že to mělo DVD mechaniku, ale nedokázalo to přehrávat filmy. viz. bod2

Zdeněk
18. července 2017 • 17:33

O svišti vypovídá následující věta. Nízký výkon, málo her ale vysoká cena. Prostě splněny sen mnoha ( ne zas tak mnoha) lidi co se mohou cítí jako vítězové, jak skvěle vyzráli na Sony a Microsoft. Jsou to prostě mistři ( lidé z marketingu od.nintenda).

Určitě si přečtěte

Články odjinud