Portr jednickyn
13. května 2021 • 22:49

Ty titány ti nikdo nikdy nepripominal a zdůrazňujících slovo nepřipomíná!!! A nepřipomínají !!! A připomínajíc je nemáte nikdy i tam dále vážně bývá boj správný 1 nebýt titan být člověk!!!!!!!!!!

Portr jednickyn
13. května 2021 • 22:44

Zajímalo by mě jestli všichni vědí jak lze přežít všechny zombie každému i všude a vždy.. odpověď zní je to podobné nabuknurovim věžím spravneho portra. Jak vnich všichni bývají dávno dopředu a přez celou záležitost pak to avšak ještě může souviset rozvinutého s titány.

Panteon
26. února 2021 • 12:39

Zrovna Fallout 76 byl průser co se týče hratelnosti a to ne že byl prázdný nebo že tam běhali nahackovaný hráči. Hra neustále padala, mizely předměty, postavy, pokud ste měl stash tak po uložení a následném nahrání byl prázdnej. Spousta Bugů. Pokud ste si postavil Bunkr, který se stavěl sožitě jak chybami tak nesmyslnými Upgrady za peníze. Nejvís oser byl, že když už ste si to postavil, uložil, tak po nahrání NIC. Hru sem měl z předprodeje a za ty peníze sem čekal 1,2,3 měsíce a hra byla furt stejná. Hru už od tý doby sem nezap a mám jen krabičku na skříni. Bethesda tu hru ani nezlevnila a vesele ji prodávala za přepálenou cenu ke stažení na svém vlastním stemu :-) Tím mne jen udivuje, jak se udělal humbuk kolem Cyberpunk, kterej aspoň fungoval a dal se hrát, tak si to tam prosím prohoďte :-)

Satyr
16. března 2021 • 16:00

tak Fallout 76 již je poměrně dost odbugovaný - takže na Bethesda klasika hra se vydá a pak se postupně opravuje - průser je, že tahle je narozdíl od předchozích online... být Fallout 76 jako předchozí díly tak by měl mnohem větší úspěch

Eidž
3. ledna 2021 • 14:34

Souhlas,kinect, respektive jeho úplné ignorování je nehorázné. Přitom malé děti právě ovládání pohybem baví. Nepotřebujete přitom obrovskou mega hru, ale jednoduchou hru - prostý pohyb vpřed, nějaké překážky.
A další - hry na kinect jsou stále nehorázně drahé. Ve slevě se občas objeví i nová nekinect hra do 500 Kč (teď třeba overcooked2). Ale Kinect sports pořád 1200 Kč. Nebo Just Dance přes tisícovku.
Škoda, škoda, škoda. Z kinectu nemusel být trhák roku, ale jeho úplné zaříznutí, při rozměru a možnostech MS je smutné.

Dr.Sid
3. ledna 2021 • 13:10

Refundy resi problem demoverzi dostatecne. I tak hry obsahuji dlouho prology pro novinare, ktere jinak hru casto dost narusuji ..

kazeasch
3. ledna 2021 • 10:44

Původní XONE že je obrovský? A co je pak PS5? I použití slova "gigantický" by bylo slabé.
Každopádně není pravda, že by se původní XONE nedal koupit bez Kinectu. Verze bez Kinectu stála o nějakou stovku méně než PS4, a verze s Kinectem byla o cca 2k dražší. Sám jsem řešil dilema, jestli koupit tu s Kinectem, která byla o cca 2 tis dražší. A nakonec si ji vzal. To, že zrušení Kinectu byla podpásovka ale musím kvitovat. Jeden z důvodů, proč jsem po kinectu sáhl bylo i ovládání hlasem, které ale během prvních snad dvou let zařízli, a tím že X a S už byly jen bez Kinectu, tak to byl definitvní konec. Vlastně neznám jinou hru pro kinect než Kinect sports Rivals (ale na druhou stranu, i tahle hra samotná za ten příplatek stála).A co se týče Falloutu, tak z toho je mi skutečně smutno. Problémem totiž nebyl Fallout, ale fakt, že se bohužel generické bezduché hovadiny typu Doom či Wolfenstein označují za skvělé. Pak je logické, že když se objeví hra kde je potřeba více, než kosit všechno co se pohne, tak z toho mají lidi osypky. Když se to zkombinuje s faktickou neznalostí a nepochopení základní premisy Falloutu, a zároveň idiocií hráčů zneužívajících bugy, a také idiocií těch, co pak hlásají že někdo byl zabanován za objevení bugu, zatímco byl ve skutečnosti zabanován za jeho zneužívání, tak je z toho logicky průšvih. Ale průšvih z toho udělali pseudofanoušci a rádoby hráči, ne Bethesda. No ale pak se člověk nemůže divit, že v žebříčcích toho nejlepšího co může člověk hrát, jsou 20 let staré hry, když v okamžiku kdy vyjde dobrá hra, tak se poplive, protože není stejná jako 99 % toho ostatního (co stojí za prd).

Vojtěch Matušinský
3. ledna 2021 • 11:08

Xbox One šel původně koupit opravdu pouze s Kinectem. Levnější verze bez Kinectu se objevila až později. Posílám pár článků jako důkaz:Doupě: https://doupe.zive.cz/clanek/microsoft-oznamil-... diit: https://diit.cz/clanek/xbox-one-bez-kinectuCDR: https://cdr.cz/clanek/xbox-one-unbundle-... Eurogamer: https://www.eurogamer.cz/articles/2014-05-13-brzy-... Nicméně přidávám do článku zmínku o tom, že možnost ho koupit bez Kinectu se objevila až později. Možná zde došlo pouze ke vzájemnému nepochopení.

kazeasch
3. ledna 2021 • 11:45

Uznávám, že na prodlevu mezi verzemi jsem zapomněl. Ale nepřijde vám jako celkem zásadní rozdíl, že původně v tom článku bylo, že se původní Xbox nedal koupit bez Kinectu vůbec, a po přidání jedné větičky je z toho najednou že se nedal bez Kinectu koupit jen pár měsíců? :)(btw: Díky za čtení komentářů. Je fajn když se autor stará o svá díla.)

Vojtěch Matušinský
3. ledna 2021 • 13:11

Ono to v hlavním významu ve skutečnosti nehraje velkou roli. Původní věta zněla: "Původní Xbox One je obrovský, docela hlučný a mohli jste si ho koupit jen s Kinectem, což jeho cenu masivně zvýšilo." Je tam stanoveno "mohli". Pořád si můžete koupit původní Xbox One, každopádně nyní si ho můžete koupit i bez Kinectu. Pouze kdysi jste si ho mohli koupit jen s Kinectem.Je to jak kdyby někdo napsal, že Tomáš Garrigue Masaryk byl profesorem v Rakousku-Uhersku a někdo oponoval, že to není pravda, protože byl československým prezidentem. Obojí je pravda, jen záleží kdy.Zároveň bych chtěl dodat, že ačkoli to bylo jen "několik měsíců", rozhodně to byla zásadní doba. Xbox Series X a PS5 ukazují, že mnoho lidí si chce novou konzoli koupit okamžitě a jsou neustále vyprodané. Takže tu máte hodně lidí, co si muselo koupit Kinect, když chtělo Xbox One (včetně mě, já si ho koupil ještě z Německa, když se v Česku neprodával). Přesto by ale Kinect mezi zápory byl, i kdyby tam tohle donucování nebylo.Rozhodně ale děkuji za upozornění. Je lepší to mít specifikované. Chápu, v čem byla věta matoucí.

Určitě si přečtěte

Články odjinud