Mishack
21. prosince 2020 • 18:48

- Xbox umí ovládat různé jiné přístroje přes infraport (TV, stereo, přehrávače ...)
- Lze zapojit asistenta a pouštět hlasově jak Xbox samotný, tak aplikace.
- Také lze připojit i Chromecast a mít tak vše v jednom
- Z mobilu se dá přímo posílat YouTube video do Xboxu, takže nemusíte nic vyklikávat ve vyhledávání.

Rajčmen
3. května 2020 • 19:38

Pls o odpověď jak udelat na xboxu ze nejste online

Vojtěch Matušinský
4. května 2020 • 8:03

To se dá snadno dohledat v nastavení:Settings - General - Network settings - Go offline

Honza
24. března 2019 • 8:51

Ahoj nedavno jsem byl nanavsteve a hrali jsme pres Playstation hry co komunikovali s mobilem. Umi tohle i xbox 360? Popripade mate tip na nejake hry? Dekuji

Xbox
17. ledna 2019 • 14:34

Dobrý den, současné hraní her z jedné konzole pod jedním účtem možné není. Je to bod jedna tohoto seznamu. Pokud si nastavím XBOX jako Home a poté se přihlásím pod svým účtem na jinou konzolu XBOX tak mám možnost hry hrát, ale ne současně. Vždy když se uživatel přihlásí na jednu konzolu (nebo zase zpět na první), tak se na druhé odhlásí. Chci se zeptat autora článku, zda jste to zkoušel když to zde uvádíte? DěkujiStejně to vidí i Xbox podpora:https://support.xbox.com/cs-CZ/my-account/security... Přihlášení k více konzolám Xbox současněV dané chvíli můžete být přihlášeni pouze k jedné konzoli Xbox One nebo k jedné konzoli Xbox 360. Pokud se pokusíte přihlásit k druhé konzoli, budete dotázáni, zda se chcete odhlásit od první konzole. Pokud odpovíte ano, účet se ihned odhlásí z první konzole Xbox One.Můžete být současně přihlášeni k jedné konzoli Xbox One a k jedné konzoli Xbox 360. Existují některé aplikace, které nelze používat na různých konzolích současně. Například aplikaci Hudba Groove lze používat v dané chvíli jen na jedné konzoli.

Vojtěch Matušinský
17. ledna 2019 • 15:27

Dobrý den,vtip je v tom, že nejste přihlášeni za jeden účet, ale využíváte výhody jednoho účtu. Když si nastavujete Home Xbox, nastavíte si domovskou platformu pro jeden účet a všechno, co má tento určitý účet (ať se jedná o hry nebo o služby), může využívat jakýkoli jiný účet, který se na této konzoli přihlásí.Zkusím to uvést na příkladu z praxe. Máte dva Xboxy a dva účty. Za účet A si koupíte Xbox Live Gold a Battlefield, účet B nemá nic. Jenomže když za účet A máte nastavené, že jeden z Xboxů je Home Xbox a přihlásíte účet B k tomuto Xboxu, náhle může účet B hrát Battlefield a používat výhody Xbox Live Gold, takže může hrát Battlefield online.Následně se s účtem A můžete přihlásit k druhému Xboxu, který ale není nastaven jako Home Xbox. Na tomto Xboxu může účet A hrát Battlefield a může ho hrát online, jelikož účet má předplacené Xbox Live Gold (což by účet B nemohl). Spolu s tím ale může Battlefield hrát online i účet B, pokud ho hraje na Xboxu, který má účet A nastavený jako Home Xbox.Já to využívám běžně a funguje to i v kombinaci Xbox a PC. Pokud je Xbox nastavený jako Home Xbox pro určitý účet, všechno, co tento účet má, se sdílí s každým, kdo tuto konzoli používá. Takže chci třeba hrát Sea of Thieves s kámošem doma. V tom případě nastavím svůj Xbox jako Home Xbox a založím další účet. Další účet může používat vše, co vlastní můj hlavní účet, jelikož Xbox je nastavený jako Home Xbox pro hlavní účet.Poté se s hlavním účtem přihlásím na PC a zapnu Sea of Thieves. Náhle mohu s hlavním účtem na PC hrát s vedlejším účtem, který používá Xbox One, který má hlavní účet nastavený jako Home Xbox.Snad jsem to vysvětlil dostatečně jasně. Chtěl jsem raději odpovědět dlouze, aby byl tento "podvod" co nejlépe pochopitelný. Určitě se ptejte v případě nejasností. Tohle se bohužel mnohem lépe ukáže než popíše.

Jiří
27. ledna 2019 • 13:44

ja sem to na SoT zkoušel kdysi a neslo mi to, jdu zkusit znova

Redlister
2. dubna 2020 • 11:33

Zdravím,mám problém zkoušel jsem si s bratrem nastavit sdílení her, ale stále se nám to nedaří.
On má doma svůj xbox kde má účet on a jeho dcera
já má doma svůj kde mám je svůj účet a mám předplatné gold a nějaké další zakoupené hry s digitální licencí. Zkoušeli jsme tuto variantu:
On na svém xboxu se přihlásí mým profilem a nastaví my home xbox. Pak se odhlásí a přihlási se na svůj již vytvořený profil

Vojtěch Matušinský
2. dubna 2020 • 11:47

Zdravím,to je zvláštní, mně to funguje. Napadá mě ještě jedna možnost. Zkusil bych s tím hlavním profilem stáhnout i nějakou hru. Nevím, zda Microsoft neudělal nějaké změny. Teoreticky je možné, že se neukáže knihovna her, pokud není za účet přihlášený, ale Home Xbox by minimálně měl tyto hry "odemknout".

MasoxCZ
27. prosince 2018 • 15:10

Kromě možnosti čučet na filmy tam nevidím nic, co by mi umožnilo Xbox v domácnosti VYUŽÍT. Tedy třeba že by to mělo RDP / TeamViewer klienta, kterým bych se mohl připojit na pracovní počítač, a tím zrušil nutnost mít doma kancelářskou mašinu, což je mimochodem věc, kterou MicroSoft kdysi před lety sliboval už pro Xbox 360. Takže zase hromada clickbaitových žvástů o z prdu kuličce.

Ondřej
25. července 2018 • 18:20

Ahoj. Koukal jsem na to hraní aniž by si ten druhý musel koupit hru. Zkoušel jsem to na Xbox one X a Xbox360 a prostě se to nepovedlo nevím co mám udělat aby to šlo prosím poraďte

5h1nj1
25. července 2018 • 9:44

A nemohl bych si radeji zahrat nejakou hru? :-|

vochomurka
24. července 2018 • 10:56

Obrázky na flashku jdou, přes zmíněnou Xbox aplikaci na počítači. Ta umožňuje stáhnout obrázky i videa na disk.

Pepek
24. července 2018 • 9:45

A jde k xboxu one s připojit i klávesnici i myš a hrát takto hry? Někde se o tom psalo, že by to do budoucna snad jít mohlo ale nevím jak to dopadlo. Jsem zvyklý z PC a ten ovladač mi moc nevyhovuje (hlavně na střílečky).

Bjørn
24. července 2018 • 9:59

Nativně to furt nejde (teda někde jsem četl že to jede u Minecraftu jenom). Řešením je pouze aktivní převodník. U nás se dá v klidu koupit třeba Hama Speedshot... zapojí se do konzole, připojí se přes kabel gamepad, myš a klávesnice do oné krabičky a 3D střílečky se najednou stávají hratelnými :) Hodně lidí remcá, že jde o podvod. Hlavně v online řežbách, což chápu. Mě tohle ale nebere, já pařim hlavně příběhový linie her jako Wolfenstein, CoD. DOOM, Star Wars atd a tam na nějakej gamepad fakt nemám nervy. I když nutno říci že na ostatní žánry je gamepad uplně super a o klávesnici ani neuvažuju.

Jirkaone
24. července 2018 • 6:40

Pokud si stáhnete VLC player, jdou různé druhy titulků přehrát v pohodě.

Sturm
23. července 2018 • 20:13

Titulky *.srt jdou!

Vojtěch Matušinský
23. července 2018 • 20:43

Opravdu? Že by nějaký update? Když jsem to naposledy zkoušel, tak nešly a internet se mnou souhlasil. Zkusím to znovu otestovat a případně to v článku změním. :-)

Martin P.
23. července 2018 • 21:02

Je rozdíl systém XBoxu umí a umí nějaká aplikace třetí strany.

Daniel
23. července 2018 • 17:11

U videa jste se mohli zmínit o kodi .

Určitě si přečtěte

Články odjinud