Odběr novinek

Každý den můžete do své e-mailové schránky dostávat přehled nových článků, které vyšly na Doupě.cz. Zadejte svoji e-mailovou adresu a klepněte na tlačítko. Přihlášení potom potvrďte v e-mailu, který vám hned zašleme. Odběr novinek budete moci kdykoli odhlásit.

Zadejte svou e-mailovou adresu:

Co obsahuje denní e-mail s novinkami

Zprávu najdete ve své schránce každý den časně ráno a bude vás informovat o článcích, které vyšly během předchozího dne.

newsletter

Pokud jste si zvykli na odběr zpráv prostřednictvím RSS, nabízíme i tuto možnost. Můžete si přihlásit některý z našich kanálů:

Novinky ze Živě můžete sledovat také na Twitteru a Facebooku.

Aktuality

17:11 | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 
15:51 | Na víkend od 16. do 19. prosince se chystá druhý betatest pro Street Fighter 6. Na zkoušku bude 8 bojovníků, nechybí online zápasy ani crossplay. 
15:20 | Remake spin-offu série Yakuza, který původně vyšel pouze v Japonsku, představuje akci a rozdílné bojové styly. Like a Dragon: Ishin vyjde 21. února příštího roku na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series S|X. 
30. listopadu | Páteční vydání tahovky Marvel's Midnight Suns připomíná launch trailer. S partou superhrdinů se pokusíme překazit plány démonické Lilith na PC a aktuální generaci konzolí. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách