AbecedaHer ve zkratce

AbecedaHer ve zkratce

V uplynulém týdnu přinesla AbecedaHer nejen návody na The Settlers: Heritage of Kings či na Star Wars: Republic Commando, ale kupříkladu i trainery na 25 to Life, češtinu na Need for Speed: Most Wanted a mnoho dalších.

The Settlers: Heritage of Kings

Hned z počátku Vás tvůrci převtělí do role Daria, mladého kralevice, který je svědkem napadení své vesnice. Celé drama vidí díky svému pomocníkovi sokolovi, který je jeho prodlouženým okem. Dario se proto rychle vydá zpět do vesnice, bohužel zkáze již zabránit nedokáže. Na smrtelné posteli mu jeho umírající matka sdělí nějaké děsivé tajemství a předá amulet, který musí opatrovat jako oko v hlavě a nesmí se dostat do ruky nikomu nepovolanému. Takto začíná příběh nových Settlers: Heritage of Kings, vaším úkolem je nastolit ve Vašem království klid a pořádek. Návod je zde.

  

Prince Of Persia 2: The Shadow & The Flame

Hra Prince of Persia 2: The Shadow and The Flame vyšla v roce 1993 a vynikajícím způsobem navázala na první díl. Grafika se zlepšila nevídaným způsobem a i dnes, ve věku moderních 3D akcelerátorů, má něco do sebe. Zhezčilo se jak pozadí, tak i animace postaviček. Dokonce přibyla i hudba a náš hrdina se naučil plazit. A kdo Prince of Persia 2 hrál, jistě uzná, že dokončit tuto hru bylo opravdové peklo. Patnáct úrovní sice není zrovna mnoho, avšak všechny byly nesmírně rozsáhlé a k jejich zdárnému ukončení člověk potřeboval hbité prsty a také mnoho hodin usilovného uvažování nad hádankami a logickými problémy. Návod je zde.

Star Wars: Republic Commando

Star Wars Republic Commando je týmová 3D střílečka, která vám umožní prozkoumat elitní armádní svět Hvězdných válek. Čeká vás vedení tříčlenného týmu elitního komanda Republiky. Čekají vás napínavé mise hluboko za nepřátelskými liniemi, rozdělené do více než 14 úrovní a tří kampaní. K dispozici vám bude více než tucet smrtících zbraní. Unikátní novinkou v této hře je možnost ovládání vlastního týmu stisknutím jediné klávesy. Své spolubojovníky tak jediným stiskem pošlete do útoku či jim zadáte jakýkoliv jiný povel s pomocí intuitivního systému příkazů. Jako členy speciální jednotky republikánské armády klonů vás čekají napínavé venkovní bitvy a ohromující hratelnost. Návod je zde.

  

Cossacks: The Art of War

Příběh hry se odehrává v 17. a 18. století a nabízí všem o hráčům atraktivní prostředí, tedy potyčky koloniálních mocností v severní Americe a Karibiku, či evropskou scénu, na které se bojovalo téměř o všechno, počínaje penězi a mocí a konče přesvědčením a vírou v kombinaci s herním systémem, který jako by z oka vypadl Age of Empires, to vše úhledně zabalené do hezké a detailní grafiky. Návod je zde.

Cheaty

World Championship Snooker 2004, Luxor: Amun Rising, Agatha Christie: And Then There Were None, MX vs. ATV Unleashed, 25 to Life.

Trainery

Jacked, Adventure Ball, 2D Dwarf Digger, Super Stunt Spectacular, Turtle Odyssey, Gamino, GT Legends, 25 to Life, Hitman 2: Silent Assassin.

Češtiny

Area 51, Need for Speed: Most Wanted, Siege of Avalon: Anthology, Stronghold 2, Psychotoxic: Gateway to Hell,

Wallpapery

EverQuest 2: Prophecy of Ro, Conquer Online, SunAge, ArchLord, Der Planer 3, Hank, Massive Assault Network 2, Braveheart, Galactic Civilizations 2: Dread Lords, City Life, Alexandra Ledermann 6: L`Ecole Des Champions, Alexandra Ledermann 5: L`Heritage Du Haras.

Screenshoty

Elythril: The Elf Treasure, Jacked, Dark Horizons: Lore Invasion, Dáma 2004, Deep Fighter, Darkened Skye, Virtua Cop 2, Deathtrap Dungeon, Deadly Tide, Dark Reign: The Future of War, Castrol Honda Superbike: World Champions, Carmageddon, Der Planer 3, Hank, Adventure Ball, They Hunger: Lost Souls, 2D Dwarf Digger, Agatha Christie: And Then There Were None, Alexandra Ledermann 4: Aventures Au Haras, Alexandra Ledermann 3, Alexandra Ledermann 2, Alexandra Ledermann 6: L`Ecole Des Champions, Alexandra Ledermann 5: L`Heritage Du Haras, Super Stunt Spectacular.

Obaly

Biathlon 2006: Go for Gold, Splat Renegade Paintball, Front Page Sports: Golf, Front Page Sports: Ski Racing, Chicken Little, Agatha Christie: And Then There Were None, Dragonshard, Far West.

Určitě si přečtěte

Články odjinud