Majkl
17. ledna 2019 • 23:47

Pan nemá tušení o čem píše..., Jen tak na okraj.. Morhaime odešel... Že by důchod? Doporučuji přečíst si vyjádření proč odešel, není zas tak těžký to najít. A Blizzard odtrhnout? Activision Blizzard je společnost která vlastní jak activision tak Blizzard. I kdyby chtěli nemůžou se odtrhnout. To je jako kdyby si dnes řekl kozel že se odtrhne od pilsneru.... Ale hlavně že máme kvalitní negativní článek. Najděte si radši práci pane. ( Mimo žurnalistiku)

17. ledna 2019 • 18:37

Už jen kvůli diablu dvojce, wowku který moc nehraji ale první zkušenost byla skvělá a Heartstonu by byla škoda kdyby blizzard nedej bože skončil ale výdělky sou podle mne pořád na takové úrovni že na výplaty je. Ale odneseme to tím že už se nebudeme těšit na nové hry made in blizzard tak jako sme se tešívali dřív. :(

světelná tyč
17. ledna 2019 • 12:14

Bohužel je to realita vyspělého západu a následek levíčáckého “march throuhg institutions”. Do firem se infiltrovali kulturní marxisti, kteří otráví schopné lidi svou tupostí a schopní lidé raději odejdou. No a pak už stačí jenom znásilnit slavné značky a přetvořit je k obrazu svému. Tedy do každé hry nacpat sexuálně úchylné osoby, barevné všeho druhu a pomalovat web feministickou nalejvárnou. Ta hra nebo film sice nestojí za nic, protože nezbyli žádní lidi, kteří jsou skutěcně schopni práce. Ale to nevadí, když se to lidem nebude líbit, tak jim budeme nadávat do sexistů, rasistů a jiných istů a všechno budou fajn, hned jak se smažou komentáře na Youtube.

Martin Prokop
17. ledna 2019 • 9:04

To s WoW je už trapné mlácení prázdné slámy.Ne žádná jiná firma nemá tak komplexní lore, ani tak komplexní MMORPG které můžou hrát lili od začátečníků až k HC fandům bojujícím od realfirst. Žádné fantasy MMORPG WoKko nepřežilo. A na to jak je špatné ho hraje ještě moc lidí.To samé D3RoS na to jak je špatné, opět ho hraje ještě moc lidí.....brečíte hezky ale na špatném hrobě....

andulka modro bagr
16. ledna 2019 • 10:59
host
16. ledna 2019 • 10:54

Do teď jsem nepochopil proč Blizzard přešel pod Activision. Fanoušky ujišťovali, že jsou i nadále samostatné studio bez jejich vlivu, ale tomu věřil jen málokdo. Až teď je naplno patrné jak chapadla Activision prorostla do studia Blizzard. Kravaťáky nezajímá komunita jen jejich peníze, ale neuvědomují si, že bez komunity žádné peníze nebudou. Blizzard by se měl odtrhnout dokud to ještě jde. Jestliže odejde dříve komunita než studio od Activision bude po Blizzardu.

Karbarfly
16. ledna 2019 • 11:01

Něco podobného jsem si říkal u Bohemia Interactive a Take2.
Kdyby zůstali na vlastních nohách, mohli jsme tu mít desítky skvělých her, místo toho tu máme zabitou skvělou sérii H&D, Mafii 2 a její retardované kastrované dítko Mafii 3 a perspektivu dalších her rovnu nule.

Karbarfly
16. ledna 2019 • 11:02

Illusion Softworks tedy

host
16. ledna 2019 • 12:03

Jo no je to smutný:-(

Spekoun
16. ledna 2019 • 1:32

GO WOKE GO BROKE.DALSI SPOLECNOST CO UMRE NA SOCIALIZMUS.Socializmus ma uz na krku 100 milonu mrtvych kolik jeste musi umrit lidi prijit o praci a budoucnost nez lide pochopi ze to je sen proti PRIRODNIMU ZAKONU Preziti nejsilnejsich. Proti prirode nemuzes bojovat!!!Socializmus funguje dobre prvnich par dekad dokud se stavi a buduje za cizi znarodeny penize. Ale jak zni to moto.PROBLEM SOCIALIZMU JE V TOM ZE DRIV NEBO POZDEJI VAM CIZI PENIZE DOJDOU.RIP BLIZZARD CO PRESEL NA LEVICACKOU KOMUNISTICKOU POLITIKU ALIAS HRACI SOU SPATNY A VSICHNI MAME POSLOUCHAT SJW!!!

Vítek
16. ledna 2019 • 6:05

Jinak zdravíčko slouží?

Max
16. ledna 2019 • 6:28

Sice píše jako postižený, ale má v jádru pravdu. Zjednodušeně řečeno, když dojde na přílišné ohýbání čehokoliv, praskne to. S tím nejde nic dělat, leda to od základu vystavět jako ohýbací, ale příliš ohebné nebývá populární (čti výnosné).

XYZ
16. ledna 2019 • 17:12

Nepište prosím nesmysly o socialismu a levici. SJW politická korektnost nemá se socialismem nic společného. Socialismus a ani levice nikdy agresivně neprosazovali práva sexuálních menšin na úkor většiny (pracujících). To vám mohlo dojít, že to je hovadina. SJW se někdy sami označují za "novou levici", aby tím dali najevo, že LEVICE (ta původní) NEJSOU. Jsou to liberálové, fakticky korporátní fašisti, a jejich agenda bojující proti většině pomáhá právě té malé privilegované vrstvě, kterou normálně zastupuje klasická pravice!

host
16. ledna 2019 • 21:45

Vtipné. Tady nejde o boj extrémní pravice a levice, ale jen o business ;-)

světelná tyč
17. ledna 2019 • 12:21

Socialismus a levice vždycky prosazovali zájmy svoje a svých vyvolených menšin. Dřív to byla dělnická třída. Zároveň si vždycky vybrali skupinu lidí, které označili za škůdce a viníky všeho a štvali proti nim zmanipulovaný dav. To byli intelektuálové, živnostníci a křesťané.Jejich dnešní následovníci postupují stejně, pouze si vybrali místo dělníků úchyly, barevný a cyklisty.

Idiot pwner
17. ledna 2019 • 9:22

myslím, že jste si popletl socialismus a komunismus.

Určitě si přečtěte

Články odjinud