martin
16. ledna 2015 • 9:15

sklamalo moooc:-( šit hra

Lord Calibr - CalibrCorp.
8. března 2013 • 12:11

Nádhera,, při závěrečné misi jsem snad myslel, že dostanu infarkt.. Srdce jsem měl až tam někde dole v botách :-D --- Mrzí mě krátká kampaň a odfláknutá grafika. Nic méně jsem si to užil ( bohůžel jsem si takhle užíval jenom dva dny ) . Jdu se juknout na multiplayer a fanouškům A L I E N S tuhle hru jen doporučuji !!! LOVU ZDAR a bacha na královnu, je nasranější a nebezpečnější než kdy před tím...

kuba
30. srpna 2013 • 13:08

jsem taky fanoušek aliens ale nic moc ta hra nejlepší je alien trilogy hraju to na epsxe 180 emulator je tam lepší hratelnost hudba a zvuky ze zbrani atd toje best ! zvuky jsou podle filmu

František Scherbaum
26. února 2013 • 15:38

jako odreagování dobrý :)

Mára Gerlich
24. února 2013 • 21:33

Čau lidi, právě jsem to dojel a jsem s hrou moc spojenej, jen mám jeden dotaz. Nevíte někdo, jak zpětně nastavím jako zbraň pump shotgun? Hru jsem dohrál s dvěma puškama a když to hrát znovu na vyšší obtížnost, tak mám stejné zbraně a jelikož už jsem všechny bonusové zbraně našel při prvním hraní, už je nepotkám. Díky za radu. Mára

JosephD
26. února 2013 • 0:10

Najdi si v nastavení klávesu pro inventář a jednoduše ho během hry vyvolej. Po jeho zobrazení si pak myší nastavíš primární i sekundární zbraň + předměty (granáty apod).

chrysty
24. února 2013 • 15:16

Tak to uz je moc, v šesté misy se mi lagne jedna z hraček a nemohu dál protoze má otevrit dvere =D docela pecka UI snad horsi neexistuje ps hraju na xboxu

Kuba
21. února 2013 • 12:50

Nevím v čem vas hra tak zklamala .Krásně protáhly děj filmu všechno prostředi i technika zapadá do univerza ,což je u takového titulu podstatné.Herní doba je dostačujici (Gears of war na tom nejsou o moc lépe..) a hlaně Multiplayer má velký potenciál.Znovuhratelnost kampane je vysoká kvůly odemikání nových vylepšení si jí prostě s chutí zopakujete na vetší obtížnost.Co se týče monster je pravda že to není uplně ten dokonalý zabiják z filmu což se mění pravě v multiplayeru.Ale hlavně se nemusíte zdlouhavě připojovat na servery jako v případě Bf3 který je sice graficky krasný ,ale za to stravite vic času připojováním než hrou samotnou.

JosephD
21. února 2013 • 16:48

Vesměs souhlas, tedy až na tu délku kampaně. První známá hra, která s krátkostí kampaně přišla, bylo COD4: MW a od té doby se to začalo šířit jako mor. Pro vývojáře i distributora je fantastické hru zkrátit na polovinu obvyklé doby, prodávat to za plnou cenu a ještě k tomu zjistit, že to hráčům vlastně ani moc nevadí. Já říkám, že jakmile nemá klasická FPS na normální obtížnost alespoň 10 hodin hraní, tak je to zkrátka málo a odečítám za to body v recenzi.

Cobra
16. března 2013 • 0:33

Problém je, že delší singleplayer by u takovýhle her byl spíš na škodu. Museli by vymýšlet komplikovanější příběhy, které už takhle nestojí za moc, museli by udělat víc levelů, které už takhle nejsou nijak zásadně zajímavé... Akorát by naředili atmosféru (první CoD bylo ke konci už trochu opruz). Kromě toho u těhle her je single prostě jen takový doplněk multiplayeru - lidi je kupujou hlavně kvůli multiplayeru.

JosephD
17. března 2013 • 1:40

S tím nesouhlasím. Namátkou Doom 3, Soldier of Fortune (I + II) nebo Half-Life 2 jsou délkou několikanásobně delší než CODka, hráče nenudí a stále mají i po několika hodinách co nabídnout. Jestli někdo raději kratší kampaň, tak není problém, ale prodávat to za plnou palbu? Je až děsivé, jak jsme si tohle jako hráči nechali líbit.

Mara
28. února 2013 • 11:37

Ja som to nehral, ale ukázky z gameplay vyzerajú strašne... grafiku má ako 3 roky stará hra. Dvojka je naozaj kult, ale toto...PS - BF3 a zdlouhavé připojování na servry? Normálna hra trvá cca 30 min... tebe trvá 30 min. pripojiť sa na server? ...na dobrú hru potrebuješ dobré PC a rýchly internet. Keď to nemáš, pripojuje sa dlho. Ja s pripojovaním žiadne problémy nemám.

Mirosllaw
19. února 2013 • 12:40

Nic moc. Spíš NIC než moc !! Na to že to tak opěvovali než to vyšlo. ???!

JosephD
19. února 2013 • 13:32

Částečně souhlas, já si hru kvůli oslavným ódám a fantastickému E3 videu předobjednal, naštěstí mě vyšla "jen" na 35 dolarů. Koupě nebudu litovat, pokud se Gearbox pochlapí a hru pořádně dopatchuje :-)

Greenscale
19. února 2013 • 11:13

Teda to byla hovadina :o( Nebýt filmových animaček, ani bych to nedohrával. Nevím jak multi-player, páč na multi-playerové hraní já nejsem, ale SP stálo za starou bačkoru. Efekty asi nejsou všechno, ale střílečka, která neumí ani dírky po kulkách (aspoň trochu pěkné), to je vážně moc. Nejlepší na celé hře jsou zvuky (souhlas s recenzí - ty byly perfektní), a celkem se mi líbily modely postav (vojáků - vetřelci mi připadali jeko ze dřeva). Strach jsem pocítil jen jednou, úplně na začátku, a pak... už jen pocit střílení do kostiček jak v arkanoidu. Zahrát si to -OK- ale ne za peníze :oP

JosephD
19. února 2013 • 11:22

Za plnou cenu to vážně nemá smysl kupovat, snad jen pokud je člověk opravdu Vetřelčí fanda. Na druhou stranu za 10 Euro ve výprodeji na Steamu to bude trhat rekordy, hra jako celek totiž není tak špatná.

Určitě si přečtěte

Články odjinud