Assassin’s Creed ve virtuální realitě? Máme tipy na vánoční dárky! | Torch Entertainment s.r.o.

Torch Entertainment s.r.o.

Assassin’s Creed ve virtuální realitě? Máme tipy na vánoční dárky!

Pro fanoušky série Assassin’s Creed, kteří netrpělivě vyhlíží další díl této legendární série, máme skvělý tip. V pražském zábavním parku s virtuální realitou totiž nabízí únikové hry odehrávající se ve světě AC Origins nebo Odyssey. Kromě těchto klasik však VR Play Park nabízí další zážitky, které pod stromečkem zaručeně potěší každého gamera.

Nejlépe hodnocená virtuální realita v Praze

První zábavní park s virtuální realitou v České republice, který otevřel své brány již před více než 2 lety se nachází přímo na Václavském náměstí. Snadno se tam dostanete tramvají či metrem z nedalekých zastávek Můstek či Muzeum. VR Play Park je doslova napěchovaný virtuální realitou, kdy na dvou patrech nabízí hned několik atrakcí primárně pro více hráčů.

Tento VR zábavní park je zároveň nejlépe hodnoceným podobným místem v Praze, což vyplývá z uživatelských recenzí. Například Julian H. svůj zážitek hodnotí takto: „Naprosto úžasné místo! V podstatě nejlepší virtuální realita, na které jsem kdy byl. Vřele doporučuji, pokud jste v Praze a umístění na Václavském náměstí je perfektní a také snadno dostupné.”

Unikátní hry, které si doma nezahrajete

Jedním z důvodů, proč je VR Play Park tak oblíbený, jsou bezesporu unikátní atrakce. Nikde jinde v republice si totiž tyto hry člověk zahrát nemůže. Ať už chcete prozkoumávat světy Assassin’s Creed či Prince of Persia, létat ve stíhačkách, s kamarády se probíjet hordami zombíků nebo se utkat proti sobě ve virtuální střílečce, vše najdete právě ve VR Play Parku a nikde jinde.

69_escape-the-lost-pyramid-1-1-1-.png

Virtuální expedice do světa Assassin’s Creed

Jednoznačně nejoblíbenější atrakcí jsou bezpochyby virtuální expedice. Jedná se o únikové hry s akčními prvky z dílny francouzského Ubisoftu. Díky těmto multiplayerovým zážitkům se tak hráči mají možnost podívat do starověkého Egypta zasazeného do světa AC Origins či do Řecka inspirovaného universem AC Odyssey. Pro ty, co hledají opravdovou výzvu, si vývojáři z Ubisoftu přichystali třetí hru, a to Prince of Persia. Tuto legendární akční adventuru převedli do virtuální reality a opět dávají hráčům do ruky mocný nástroj pro ovládnutí času.

27_prince-of-persia-2-2-.png

Střílečky ve virtuální realitě

7_dsc02022.jpg

Je libo pořádná virtuální řežba? Pro milovníky stříleček jsou k dispozici dvě hry, u kterých se pěkně zapotí. Pokud máte rádi sci-fi, tak je pro vás Tower Tag jak dělaný. Jedná se o PVP střílečku až pro 8 hráčů, která nabízí hned několik herních módů. V módu deathmatch musíte získat nejvíce killů, v módu Elimination spolupracovat jako team a zůstat poslední naživu a ve hře GoalTower naopak obsadit nepřátelskou věž. A jestli se vám sci-fi nezamlouvá, tak je v nabídce nová zombie střílečka s prvky únikové hry Rotten Apple. Zde se ujmete s partou role vojáků, kteří musí uniknout z města zamořeném zombie nákazou.

last.png

Darujte poukaz na zážitek ve virtuální realitě

Vstupenky na všechny atrakce lze zakoupit také ve formě voucheru. Každý rok udělá poukaz na zážitek ve virtuální realitě radost stovkám obdarovaným. Poukaz je možné snadno zakoupit online a ihned po zaplacení stáhnout v digitální podobě. Případně si lze nechat voucher zaslat domů či vyzvednout přímo v zábavním parku na Václavském náměstí. Platnost poukazu je 6 měsíců.

P.S. Tento rok ve VR Play Parku připravili opravdovou Mikulášskou nadílku. Můžete se totiž těšit na virtuální adventní kalendář a každý den, až do Štědrého dne, otevřít jedno virtuální okénko. Každý den na vás bude čekat překvapení v podobě speciální akce. Pro více informací sledujte facebook či instagram.

Určitě si přečtěte

Články odjinud