Haninek
7. května 2005 • 18:46

Nechápu, stejně tak jako to, že může být někdo tak strašně blbej a kupovat jejich předražený šmejdy počítače, když nepočítám úplný laiky, na jejihž okrádání zřejmě tato firma staví. Minimální kvalita provedení, maximální šetření na zákazníkovi + maximální cena + hloupí, nekvalifikovaní prodavači.

Haninek
7. května 2005 • 18:58

Mám dojem, že teď jsem se nechal trochu unést, obvzláště vzhledem k tomu, že jsem tím ukázal svoji nevědomost, myslel jsem, že ATcomputers = Comfor a teď nad tím přemejšlím a nejsem si tak jistej, takže radši beru zpět.

Feton
7. května 2005 • 17:08

Sorac, ale tohle, uz je fakt hruza. To, ze se Vase stranky, nacitaji snad nejpomalelc, ze vsech hernich stranek co znam (pocitam i zahranicni) jsem uz jakz takz prekousl, ale proboha KOHO NAPADLO DAT AKTUALITY jako jednu zvlast nacitajici stranku???? To kvuli 4 radkum zajimavosti, mam vzdycky nacitat jedno okno??? Jste se asi pomatly, NE? Jo a kdyz uz tak rejpu neskodilo by zmenit design str. pripada mi strasne chaoticky, na obrazky by se sikla galerie, aby se nemusel nacitat kazdej zvlast atd.  (ciste muj nazor nerikam - nekomu se muze libit)S pozdravem "ctenar"

Určitě si přečtěte

Články odjinud