Edvin
1. prosince 2018 • 14:12

Jak znám EA, tak nové DA bude multiplayerová mlátička plná mikrotransakcí. :-/

Martin
1. prosince 2018 • 18:07

Jak znam Bioware, tak to zase podelaj. A beztak to bude zase bez cestiny - definitivne.

Edvin
1. prosince 2018 • 20:25

"Bioware" jako takové už neexistuje. Po tom co je EA koupilo, vedlo je za tak katostrofických podmínek že odešli nejen oba zakladatelé společnosti ale i všichni alespoň trochu známí vývojáři.https://videacesky.cz/video/co-kdyby-byli-v-bio... Doporučuji kouknout na tohle.

Martin
1. prosince 2018 • 21:00

Vim, ze Bioware uz neni a i to, ze EA to cele po.rala, jen ME a DA byly vzdy hry spojene s nazvem Bioware. Stejne jako Ruzyne a Havla.. (jen priklad).
To nemeni nic na tom, ze uz to nebude ono. ME:A bylo hodne zajimavy, jiny... ale tim, ze se na to vykaslali a pro jistotu zdeformovaly i konec.. tak Andromedu definitivne pohrbili. A DA:I ? .... bylo to jine, prazdnejsi... a chybejici cestinu nebyly schopni doresit ani nasi prekladatele, a to se snazili (diky bohu za ne), ja uz jen muzu doufat, ze se opravdu snazili ze vsech sil. Protoze pres tolik textu a pokrocilou znalost anlictiny, je bez prekladu pro me DA:I mrtva hra, a vyhozenych 1400,- .

Gladi
3. prosince 2018 • 0:14

Vzhledem k úděsnému mechanickému překladu DAO, tak je možná lepší procvičit si angličtinu. Pravidlem v naší republice i nadále zůstává u her malá práce s textem. Apropos, chudák paní vývojářka.

Určitě si přečtěte

Články odjinud