Bojovka Injustice dorazí v Ultimátní edici také na PC, PS4 a PSV

Bojovka Injustice dorazí v Ultimátní edici také na PC, PS4 a PSV

Zcela podle očekávání oznámili Warneři Ultimátní edici bojovky Injustice: Gods Among Us, která bude obsahovat všechna dosud vydaná DLC a mimo současné generace konzolí dorazí i na nové platformy.

Edice se objeví v Evropě 29. listopadu letošního roku, a to nejen na původní konzole PS3 a Xbox360, ale nově i na PS4, PS Vita a PC. Kromě původní hry se hráči mohou těšit na veškerý stažitelný obsah „pod jednou střechou“. Do soupisky se tedy přidají borci jako Lobo, Batgirl, Zod, Manhunter, Zatanna či Scorpion, nechybí ani bonus v podobě 40 nových skinů a 60 misí pro STAR Labs.

To ale není vše. PS4 a PSV verze dostanou do vínku také nové funkce a vychytávky. PS4 verze například využije dotykové plošky, sdílení videa a streamování. PSV verze, o kterou se stará Armature Studio, pro změnu nabídne dotykové ovládání díky displeji, AD-hoc a Wi-Fi multiplayer a sběratelské karty hrdinů.

1381162883-1.jpg

Určitě si přečtěte

Články odjinud