Gotham Knights

Gotham Knights

Gotham Knights

Gotham Knights

Gotham Knights

Gotham Knights

Gotham Knights 

Gotham Knights 

Gotham Knights
Gotham Knights
Gotham Knights 
5
Fotogalerie

Bojový systém Gotham Knights byl přímo ušitý na míru kooperaci

Vývojáři Gotham Knights se zaměřili na to, aby hra fungovala co nejlépe v kooperaci.

Vývojáři z WB Montreal upravili bojový systém ze hry Batman Arkham Knight tak, aby co nejlépe fungoval v kooperačním režimu. "Kompletně jsme přepracovali bojový systém tak, aby co nejlépe fungoval v kooperaci více hráčů. Samozřejmě jde pořád o rubačku a některé prvky nebudou hráčům Batmana cizí, ale v mnohých ohledech jsou odlišné," vysvětluje výkonný producent Fleur Marty.

Dále se Marty zaměřil na to, že ve hře bude možné v podstatě libovolně měnit postavy a jejich postup bude sdílený. "Vzhledem k tomu, že průchod příběhem je sdílený mezi všemi postavami, dává smysl také to, abyste nemuseli jednotlivé charaktery zvlášť levelovat pokaždé, když chcete hrát za někoho jiného. Ostatní postavy jsou vždy někde v pozadí a podílí se na tom, jak bojujete se zločinem. Dává tak smysl, že sdílejí i svůj postup," říká Marty ke hraní za více postav najednou.

V Gotham Knights si budete moci vybrat z hratelných postav Batgirl, Nightwinga, Robina a Red Hood. Ačkoliv je hra postavena tak, aby co nejlépe fungovala v kooperačním režimu, můžete ji hrát i sami.

Vydání bychom se měli dočkat letos na PC, Xboxu One, Xboxu Series X/S a PS4 i PS5. 

Určitě si přečtěte

Články odjinud