Bývalí zaměstnanci Telltale možná dokončí Walking Dead pod jiným studiem

Bývalí zaměstnanci Telltale možná dokončí Walking Dead pod jiným studiem

Nakonec by se dokončení The Walking Dead měla ujmout úplně jiná společnost ve spolupráci s bývalými zaměstnanci Telltale.

Telltale se snaží dosáhnout dohody o dokončení posledních dvou epizod konečné série The Walking Dead pod jinou hlavičkou. Podle všechno by to znamenalo, že by se o konec úspěšného herního seriálu ujalo jiné studio, které na tuto práci přijalo i bývalé zaměstnance Telltale.

Třetí epizoda prý už byla prakticky hotová a čekala pouze na schválení ratingu, čtvrtá potom měla přinejmenším nahraný dabing pro jednotlivé postavy včetně hlavní protagonistky a měla být dostupná k recenzi koncem září. "Mělo to opravdu dobrý scénář a všichni jsme byli spokojení s tím, jak jsme příběh Clementine dokončili," řekl jeden z vývojářů o tom, jak vypadal konec The Walking Dead.

Vyjednávání prý mělo dospět k úspěšnému konci už minulý týden v pátek, ale zatím žádná dohoda hotová není. Čím déle to ale bude trvat, tím méně z bývalých zaměstnanců Telltale se na dokončení pravděpodobně bude podílet. Všichni totiž náhle přišli o práci bez odškodného a musejí tak narychlo shánět nový zdroj příjmů, ne čekat na to, jak dopadnou jednání o posledních epizodách.

Určitě si přečtěte

Články odjinud