Leeman
7. listopadu 2013 • 14:52

Jemon bych doplnil, že je to částka za vyexpedované kopie do obchodů a ne od lidí co si to koupili jako v případě GTA V a navíc je do toho započítaný i "next gen", ale to už Activision neřekl, protože by se tím ztrapnil. No hlavně že mají tu miliardu.

Béda
7. listopadu 2013 • 11:25

Proč tady nenajdu informace, kolik vydělal za první den Battlefield 4? Není to proto, že sérii BF nemáte ve Vaší redakci v oblibě? Už u recenze (kdy jste BF 4 totálně umyli p*del) byla cítit zaujatost na sto honů. Začněte být trochu objektivní.

Michal Maliarov
7. listopadu 2013 • 12:00 • šéfredaktor Doupě.cz

Informace o prodejích BF4 nejsou k dispozici dost možná proto, že nedosáhly takové hranice, aby se o tom chtělo vydavatelům mluvit. CoD máme otestováno a věřte, že to také není žádná sláva. Informovat o tom, že nějaká hra dosáhla rekordní hranice má ale přece jen větší smysl, než mluvit o hrách, co se dostali na pár set tisíc kusů. Nehledě na to, co jsou to za značky.

WX71
7. listopadu 2013 • 21:45

Dle mého je CoD Ghost dost zklamání, čekal jsem jak graficky tak herně že to bude na úrovni ale to co předvedli mno osobně grafika byla podvod na lidi! Co tam má takové nároky na HW by mě dost zajímalo :D

Určitě si přečtěte

Články odjinud