Richie
1. prosince 2022 • 22:32

Já mám předplatné XBOX pro PC velmi rád, nejlépe kdyby byl na Steamu. Jednoduše, pokud se koupě activisionu nelíbí SONY, tak ať Microsoft přeplatí.

NoName
22. listopadu 2022 • 13:46

"Oproti tomu se ohradil Jim Ryan, který stojí v čele PlayStationu. Podle něj to není pravda a pokud tato akvizice projde, je velmi pravděpodobné, že se množství možností, které hráči nyní mají, značně sníží. "hlavně, že PS exklusivity jsou úplně v pohodě, to nikomu nevadí

XName
22. listopadu 2022 • 15:48

Taky bych si rád zahrál Uncharted, nebo GoW a další PS exclusive tituly na xBoxu. PS má exclusive titulů mnohem víc než Msft. To jim nevadí, že do teď se spoustu lidí pro PS rozhodovalo právě z tohoto důvodu ale opačně jim to už vadí a odvolávají se na stížnosti hráčů. Nejsem vůbec proti aby CoD bylo dál na PS, proč by ne ale recipročně ať taky PS pustí svoje exclusive série.

NoName
22. listopadu 2022 • 16:02

jsou to pokrytci, kterým jde jen o zisk a tváří se, že jim jde o hráče ...

Nedos.
22. listopadu 2022 • 17:37

Exkluzivity pro PS si platí Sony, případně to dělají studia který SONY vlastní. Ať si to M$ taky tak zařídí. Ale ne tím, že koupí zavedenou nezávislou firmu s celým jejím portfoliem. Jestli se ti hry na xboxu nelíbí, neměl jsi si ho kupovat.

CzechDef
29. listopadu 2022 • 17:40

A to že si to dementní Sony dělá exkluzivky i v CoD je v poho ? :D 🤣

Tygřice
22. listopadu 2022 • 16:01

Já být Microsoftem nedám SONY nic a nechám si Call of Duty pro sebe jako exklusivitu pro XBOX a PC. :-)

Ell
22. listopadu 2022 • 17:47

Přesně tak, hrají si na chudáky až když jde o jejich finance. Nepamatuji si, že by Microsoft vůbec někdy plakal kvůli konkurenčním investicím tak jako to nyní dělá Sony (vlastně málem bych zapomněl, Sony tak nějak jaksi podobné investice neuskutečňuje). Je krásné vidět, jak si Sony nevěří, dokonce i se všemi svými věhlasnými exkluzivitami. Call od Duty byla dosud multiplatformní záležitost, a jen samotná změna tohoto trendu Sony nevýslovně rozčiluje nebo snad i ohrožuje dle jejich reakcí, no Já se tedy nehorázně bavím, kde je teď ta váha oněch exkluzivit? To si kvůli jedné komerční slátanině přestává najednou věřit celá platforma?

Určitě si přečtěte

Články odjinud