5
Fotogalerie

Český Polda 7 vyjde v polovině dubna. V nové ukázce odhaluje hlasy dalších známých herců

Pokračování dlouholeté série klasických adventur s Poldou Pankrácem v hlavní roli se už zanedlouho dočká pokračování.

Po úspěšné kampani na Hithitu v roce 2020 je vydání české adventury Polda 7 už skoro za dveřmi. Podle původních plánů měl sice nový příběh Pankráce dorazit před Vánoci, ale ani jemu se nevyhnul odklad. Na to, jak se vypořádá s mimozemskou invazí se každopádně podíváme 15. dubna. Hra bude rovnou dostupná v krabicové verzi i digitálně na Steamu.

Spolu s oznámením data vydání tvůrci vydali krátkou ukázku, kde si můžete poslechnout řádnou ukázku dabingu, díky kterému si Polda vysloužil takovou oblibu. Hlavní roli si opět střihnul Luděk Sobota. Pankrác ale tentokrát nebude tím jediným, koho hráč dostane do rukou. Zahrajeme si i za jeho kolegyni, které hlas propůjčila Ivana Korolová. Z předchozího dílu se vrátí třeba Bohdan Tůma, Miroslav Táborský nebo Valérie Zawadská. Zmínili jsme jich jen pár, ale známých českých jmen se u Poldy 7 objeví ještě víc. Součástí dabingu měl být také Jiří Lábus, ale bohužel se s ním tvůrcům nepodařilo domluvit na spolupráci.

Od sedmého Poldy neočekáváme žádnou revoluci. Zkrátka to má být další příjemná adventura klasického střihu. Oproti předchozímu dílu by ale měla být o něco složitější a vrátí se i minihry. 

Zdroj: Facebook

Určitě si přečtěte

Články odjinud