5
Fotogalerie

Cities: Skylines II na konzole hned tak nevyjdou. Paradox odložil další verze na neurčito

Reputace loňského pokračování budovatelské strategie Cities: Skylines se postupně zlepšuje. Poslední update, který přepracoval ekonomiku, byl vítaným přídavkem. Paradox ale rozhodně nemá všechny trable za sebou. Nemilé novinky se týkají konzolových verzí. Druhé Cities se na PlayStation a Xbox měly dostat už v říjnu loňského roku. Poté platilo, že mají vyjít letos na jaře a následně jsme se ho měli dočkat v říjnu. Přichází ale další odklad. Tentokrát na neurčito.

Paradox na svých fórech uvádí, že mají problémy s optimalizací a stabilitou hry na konzolích. Proto nejsou schopni dodržet dřívější slib o podzimním vydání. „I když děláme pomalý ale stabilní pokrok, máme stále nevyřešené problémy, které mají na hru takový dopad, že vážně ovlivňují hráčův zážitek.“ Nový odhad toho, kdy by konzolové verze měly dorazit, bychom se měli dozvědět v srpnu. 

Pro dříve velmi uznávané studio je to poslední měsíce jeden průšvih za druhým. Na jaře vracel Paradox peníze za první DLC pro Cities Skylines 2, protože bylo příliš uspěchané a zkrátka nemělo takovou hodnotu, za kterou ji vývojáři hráčům prodávali. Tento obsah byl do základní hry následně přidán v rámci updatu zdarma pro všechny a další placená DLC jsou odložené

Zdroj: VGC

Určitě si přečtěte

Články odjinud