10 her, kvůli kterým se letos vyplatí vylepšit počítač

Letošní rok je nabitý zajímavými hrami jako nikdy. Na co se vyplatí zaostřit a připravit svůj počítač?
10 her, kvůli kterým se letos vyplatí vylepšit počítač

9. Tom Clancy's The Division

Očekávané post-apokalyptické MMO z pera Toma Clancyho nás drží ve střehu jako žádná jiná letošní hra, a to hned z několika důvodů. Za prvé jde o survival týmovou akci s apokalyptickou tématikou, kde konečně nejsou žádní zombíci (doufejme). 

1408057285-the-division-screen-1.jpg

1408057305-the-division-art-2.jpg1408057311-the-division-screen-2.jpg1408057317-the-division-art-1.jpg

Za druhé využívá titul interně vytvořený a svým způsobem revoluční engine, který láká procedurální destrukcí a věrohodností ve zpracování materiálů, fyzikálních zákonů a dalších náležitostí, navíc s dost slušnými hardwarovými nároky. Za třetí jde pak o atmosféricky bravurně navržené MMO, které v případě úspěchu nažene davy. Ale...je tu několik ale.

Na hře pracuje studio Massive Entertainment, které je zárukou kvality. Bohužel na vše z vydavatelského postu nahlíží Ubisoft, a pokud se začne do vývoje tlačit více než je zdravé, mohli bychom se dočkat další chuťovky v podobě Watch Dogs či Assassin's Creed: Unity. Tedy hry s obrovským potenciálem ale odfláklým startem.

Ze hry navíc kromě nádherných gameplay videí nevíme mnoho a informace jsme zatím mohli čepat pouze z úniku dojmů testerů alfa verze, které byly veskrze pozitivní. Vyplatí se jim však věřit?

Nové informace a dojmy alpha testerů akce The Division

Nové informace a dojmy alpha testerů akce The Division

My víme jedno. The Division může být velkým letošním hitem, ale také neuvěřitelným propadákem. My vývojářům držíme palce, protože spojení post-apo bez zombíků, online survivalu a Toma Clancyho je až moc mňamozní.

Datum vydání: rok 2015