10 nejlepších automobilových her pro závodní nadšence

Závodní hry neodmyslitelně patří do herní branže, je jich ale znatelně méně než stříleček nebo akčních adventur. Tedy alespoň těch kvalitních. Abychom vám usnadnili výběr, prostudovali jsme několik aktuálních žebříčků hodnocení jak samotných hráčů, tak zahraničních recenzentů, a vybrali jsme 10 aktuálně nejlepších závodních her.
10 nejlepších automobilových her pro závodní nadšence

Driveclub

Tahle hra to po vydání neměla vůbec lehké. Vývojáři očividně zápasili s nedostatkem času a dokončením všech slíbených věcí přesně do daného termínu. Proto se na ně sesypala značná kritika. Chyběla docela velká řada věcí, ale dnes už to neplatí.

d.jpgd2.jpgd3.jpg

Postupem času to totiž všechno v Evolution Studios dotáhli do zdárného konce, a tak si můžete užít spoustu vozidel a tratí. Za zmínku jistě stojí i počasí, které je podle některých hráčů zatím nepřekonané. Jednoduše řečeno působí i vypadá uvěřitelně a má skutečně nějaký efekt. Není to tedy jen nějaká kosmetická úprava.

d8.jpg

Driveclub ale nejsou jen automobily. Na konci minulého roku přišli vývojáři s rozšířením Bikes, ve kterém si zařádíte v sedlech motorek. Pokud vaše duše prahne právě po motorkách a auta moc nemusíte, tak můžete koupit jen Bikes. Je totiž možné ho hrát i bez základní hry.

d4.jpgd5.jpgd9.jpg
Driveclub patří mezi jednu z prvních her pro PlayStation VR

S touto značkou se setkáváme i v souvislosti s PlayStation VR. Pokud si ji ale budete chtít vychutnat ve virtuální realitě, klasická verze pro PS4 vám stačit nebude. Je třeba si zakoupit ještě VR verzi. Podle ohlasů si zatím virtuální Driveclub vede obstojně, stejně jako většina dalších launch her pro PS VR. Jestli už máte svoji PS VR doma a nemáte co hrát, Driveclub by nemusela být špatná volba.

DriveClub: závodní péčko (recenze)

DriveClub: závodní péčko (recenze)


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A