123 Free Solitaire – hrajeme karty

Za celou dobu mého působení na Doupěti jsem ještě nikdy, pokud mě má paměť neklame, nepsal nic o žádné karetní hře. Proto teď nastal ten správný čas a já se tak pokusím odvděčit všem fandům karetních her, na které jsme tu doposud pozapomínali. 123 Free Solitaire jim všechno plně vynahradí a při jeho hraní se budou dokonale bavit.
123 Free Solitaire – hrajeme karty
Máte-li rádi logiku a chcete-li si taky dobře potrápit mozeček při nějaké karetní hře a stále nemůžete najít tu pravou, jež by se líbila vašemu srdci, už dále nemusíte hledat, protože přichází 123 Free Solitaire, volně šiřitelný balík obsahující 12 různých karetních her na téma Solitaire, ze kterých si jistě vyberete tu, jež vám bude nejbližší.

Rozhodně nečekejte, že 123 Free Solitaire bude mít nějak ohromující zpracování. Je to logická hra a tudíž je na grafiku střídmá, nicméně mám pocit, že právě zde by platilo přísloví o tom, že méně někdy znamená více, protože nějaké grafické orgie jsou určeny spíše pro jiný typ her a zde by všechno bylo na škodu (i když jsou logické hry, které svým zpracováním zaujmou, ale to bych odbíhal). Proto když hru spustíte, objeví se před vámi standardní šedé klasické windowsovské okno a počítač se vás dotáže, jakou hru z oněch 12 si chcete právě zahrát. Je to jen na vás a vašem vkusu. U každé z těchto her máte i malý „náhled“ na vaši budoucí herní plochu a k němu jsou i připojeny nějaké důležité informace, jako je například obtížnost dané hry, šance na výhru, průměrný herní čas a jiné. Jakmile si vše projdete a zvolíte si hru, počítač začne rozdávat karty.

123 Free Solitaire123 Free Solitaire

123 Free Solitaire123 Free Solitaire

Každá z her má jiná pravidla, a proto nemá smysl se tady jimi dopodrobna zabývat. Odkážu vás na nápovědu (byť anglickou), kde je vše dopodrobna popsáno. Jinak všechna další herní menu jsou také velmi strohá, mimo započetí nové hry, nápovědy a ukončení tu navíc máme tlačítka na pohybování se v jednotlivých, ale ta nebyla ve verzi, kterou jsem měl k dispozici, funkční. Nelíbí-li se vám některé prvky na hře, není problém je změnit. Přizpůsobit k obrazu svému si tu můžete například pozadí, na němž budete hrát, či třeba rubovou stranu karet. Jak tedy vidíte, možností je spousta a zábava při hraní této hry je také veliká. Navíc hra nemá nijak extrémně velkou velikost, takže si ji může stáhnout naprosto každý.

Download (1,5 MB) zde.

Homepage: http://www.123freesolitaire.com/.

Tento článek je připraven ve spolupráci se serverem Freehry.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Grand Theft Auto 6: co čekat od dalšího hitu Rockstaru?

Grand Theft Auto 6: co čekat od dalšíh…

GTA V je jistě stále celkem cool záležitost, poločas rozpadu se ovšem přiblížil a spolu s ním i myšlenky na nástupce v podobě GTA VI. Jaké bude?

9.  5.  2018 | | 6 N/A
Hráči kouzlí s fotorežimem v God of War, výsledkem jsou nádherné obrázky

Hráči kouzlí s fotorežimem v God of Wa…

God of War je jednou z nejlépe vypadajících her současnosti a fotorežim je toho jasným důkazem.

16.  5.  2018 | | 2 N/A
Když jsou hry umění: nádherné obrázky, které by se klidně daly vystavit v galerii

Když jsou hry umění: nádherné obrázky,…

Hry jsou uměním a díky moderních nástrojům můžeme tvořit nádherné pohlednice z našich výprav. Pojďme se podívat na ty nejlepší z posledních let.

7.  5.  2018 | | 1 N/A
Herní agenda: co si zahrát v květnu?

Herní agenda: co si zahrát v květnu?

Pomalými krůčky se k nám dostává léto a s ním i období sucha. Květnový line-up tomu ale rozhodně neodpovídá.

11.  5.  2018 |
LEGENDY: Gangsterské herní šílenství se zrodilo ze zkratky GTA

LEGENDY: Gangsterské herní šílenství s…

Slavná série Grand Theft Auto nastartovala žánr, kterému se dnes zjednodušeně říká gangsterky. Od svého zrodu jako chyba v kódu se dostala až na výsluní herního průmyslu.

9.  5.  2018 |
Call of Duty: Black Ops 4 je novým dílem série, co boří zažité standardy

Call of Duty: Black Ops 4 je novým díl…

Prvotní představení máme za sebou, teď přišel čas na nášup videí a obrázků z očekávané akce.

18.  5.  2018 | | 8 N/A
Thanos míří do akce Fortnite díky speciálnímu, časově omezenému eventu

Thanos míří do akce Fortnite díky spec…

Nejpopulárnější světový film zavítá do nejpopulárnější videohry.

8.  5.  2018 |
Walmart zešílel: odhalil Splinter Cell, Rage 2, Borderlands 3 a řadu dalších

Walmart zešílel: odhalil Splinter Cell…

Úniky se občas stávají, obchodní řetězec Walmart to ale tentokrát opravdu slušně skonil.

9.  5.  2018 | | 3 N/A