123 Free Solitaire – hrajeme karty

Za celou dobu mého působení na Doupěti jsem ještě nikdy, pokud mě má paměť neklame, nepsal nic o žádné karetní hře. Proto teď nastal ten správný čas a já se tak pokusím odvděčit všem fandům karetních her, na které jsme tu doposud pozapomínali. 123 Free Solitaire jim všechno plně vynahradí a při jeho hraní se budou dokonale bavit.
123 Free Solitaire – hrajeme karty
Máte-li rádi logiku a chcete-li si taky dobře potrápit mozeček při nějaké karetní hře a stále nemůžete najít tu pravou, jež by se líbila vašemu srdci, už dále nemusíte hledat, protože přichází 123 Free Solitaire, volně šiřitelný balík obsahující 12 různých karetních her na téma Solitaire, ze kterých si jistě vyberete tu, jež vám bude nejbližší.

Rozhodně nečekejte, že 123 Free Solitaire bude mít nějak ohromující zpracování. Je to logická hra a tudíž je na grafiku střídmá, nicméně mám pocit, že právě zde by platilo přísloví o tom, že méně někdy znamená více, protože nějaké grafické orgie jsou určeny spíše pro jiný typ her a zde by všechno bylo na škodu (i když jsou logické hry, které svým zpracováním zaujmou, ale to bych odbíhal). Proto když hru spustíte, objeví se před vámi standardní šedé klasické windowsovské okno a počítač se vás dotáže, jakou hru z oněch 12 si chcete právě zahrát. Je to jen na vás a vašem vkusu. U každé z těchto her máte i malý „náhled“ na vaši budoucí herní plochu a k němu jsou i připojeny nějaké důležité informace, jako je například obtížnost dané hry, šance na výhru, průměrný herní čas a jiné. Jakmile si vše projdete a zvolíte si hru, počítač začne rozdávat karty.

123 Free Solitaire123 Free Solitaire

123 Free Solitaire123 Free Solitaire

Každá z her má jiná pravidla, a proto nemá smysl se tady jimi dopodrobna zabývat. Odkážu vás na nápovědu (byť anglickou), kde je vše dopodrobna popsáno. Jinak všechna další herní menu jsou také velmi strohá, mimo započetí nové hry, nápovědy a ukončení tu navíc máme tlačítka na pohybování se v jednotlivých, ale ta nebyla ve verzi, kterou jsem měl k dispozici, funkční. Nelíbí-li se vám některé prvky na hře, není problém je změnit. Přizpůsobit k obrazu svému si tu můžete například pozadí, na němž budete hrát, či třeba rubovou stranu karet. Jak tedy vidíte, možností je spousta a zábava při hraní této hry je také veliká. Navíc hra nemá nijak extrémně velkou velikost, takže si ji může stáhnout naprosto každý.

Download (1,5 MB) zde.

Homepage: http://www.123freesolitaire.com/.

Tento článek je připraven ve spolupráci se serverem Freehry.cz.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 15 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |