12rychlostní vypalovačka na obzoru

Nezačíná vás při pohledu na všechny ty levné vypalovačky se čtyř, šesti i osminásobnou rychlostí zápisu, kterými se trh hemží, pomalu mrzet vaše dvourychlostní babička?

Kalifornská firma Smart and Friendly (“Chytrý a přátelský”) představila vypalovačku jménem CD Rocket Mach 12, která umožňuje 12rychlostní zápis na média CD-R, 4rychlostní zápis na CD-RW a 32rychlostní čtení. Klasické CD-R o kapacitě 650 MB by se tedy mělo vypalovat okolo šesti minut! Mechanika se dostane do prodejní sítě už počátkem 4. čtvrtletí tohoto roku a měla by stát 399 dolarů, přičemž v ceně je známý Easy CD Creator 4 Deluxe od Adaptecu. K dispozici je interní i externí verze (za 499 dolarů), součástí obou je Ultra SCSI PnP host adaptér.

Chytří a přátelští lidé z firmy prohlašují, že této rychlosti zápisu dosáhli jako první na světě, a že jim jejich produkt dává dvouletý náskok před konkurencí.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce