18 nejlepších konzolových exkluzivit, které si nyní můžete zahrát

Každá herní konzole má hry, které si na žádné jiné nezahrajete. Dnes jsme si pro vás vybrali ty nejlepší z aktuální generace.

The Last of Us: Part II

Platforma: PS4

Platforma Playstation 4 nás ke konci svého životního cyklu potěšila hned dvojicí skvostných exkluzivit a my začneme samozřejmě tou více kontroverzní. The Last of Us: Part II bylo veleočekávané pokračování post-apokalyptického thrilleru z rukou Naughty Dog a i když šlo stále v mnoha ohledech o špičkovou hru, dostala od fanoušků zabrat kvůli špatně poskládanému scénáři a některým rozhodnutím v příběhu, která zkrátka nemohli rozdýchat. 

The Last Of Us: Part II - vrchol dosluhující generace | Recenze

The Last Of Us: Part II - vrchol dosluhující generace | Recenze

Ať už hru berete jakkoliv, nelze ji upřít, že jde o vrcholné dílo současné generace a především z grafického a technologického hlediska nastavuje novou laťku toho, co je možné. Ellie se vydává na cestu pomsty a bude na vás projít si zamořené Spojené státy, abyste splnili slib a po cestě možná zjistili i něco více o sobě samých. 

obrazek.jpg

Hra se opět soustředí na velmi filmové pojetí a především všudypřítomnou brutalitu, se kterou si vývojáři opravdu neberou servítky. Herní mechanismy zůstaly podobné, byly jen o něco vylepšeny a vypiplány. Prostředí je nyní často otevřenější a láká k průzkumu i struktura příběhu je zajímavá a dává možnost nahlédnout na situaci hned z několika různých úhlů. 

Osobně jsme si pouť Ellie v redakci neuvěřitelně užili a pokud vlastníte konzoli PS4, je kacířstvím nedat hře alespoň šanci.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil a tycoonovka zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Resident Evil …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

25.  9.  2020 | | 4 N/A
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recenze

Mafia: Definitive Edition - zahraj tu naši | Recen…

Jedna z nejkultovnějších českých her se vrací v současné generaci. Je to vítané, nebo zbytečné překvapení?

24.  9.  2020 | | 17 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |