3D Realms - datadisk po osmi letech

Pokud trochu započítáte, dojdete k tomu, že před osmi lety vydali 3D Realms na engine Duke Nukem 3D hru Shadow Warrior.

Drsný Dukeův humor nahradil ještě šílenější humor japonského hrdiny, který se nebál použít zbraně od katany až po lehčí jadernou bombu. Proč se bavíme o této herní vykopávce? Nejen že se jednalo o hru úžasně zábavnou, ale navíc vývojáři z 3D Realms našli zastrčený datadisk Wanton Destruction. Tedy, abychom byli přesní, datadisk nalezl prezident Sunstorm Interactive ve chvíli, kdy při průchodu archivem objevil CD s nejasným popisem "Add-on Archive 1."

Je jasné, že v této chvíli by vydání datadisku běžnou cestou skončilo fiaskem, a tak se trpěliví hráči mohou podívat na stránky 3D Realms, kde se nachází volně ke stažení. Stále však budete potřebovat originální verzi hry, i přesto, že její zdrojové kódy byly nedávno uvolněny světu.

Doupě komentuje: S takovýmto přístupem se moc nedivíme, že čekání na Duke Nukem Forever (kterýžto byl na našem fóru překřtěn na Duke Nukem Never) nebere konce. Možná za pár (desítek) let 3D Realms narazí někde na DVD s nápisem "DNF" a vydají jej.

Související informace (Shadow Warrior)
Platforma
: PC
Žánr: FPS
Výrobce: 3D Realms (
http://www.3drealms.com)
Vydavatel: GT Interactive
Datum vydání: 31. 8. 1997

Zdroj: 3D Realms

Diskuze (5) Další článek: Prodejci her proti kalifornskému zákonu

Témata článku: , , , , , ,WhatsApp testuje propojení telefonu a tabletu. Touto fintou jej však můžete rozjet na dvou Androidech současně

WhatsApp testuje propojení telefonu a tabletu. Touto fintou jej však můžete rozjet na dvou Androidech současně

** Betaverze WhatsApp testuje propojení telefonu a tabletu ** Jednoduchou fintou jej však spustíte na dvou telefonech najednou ** Stačí jen z druhého telefonu na chvíli udělat tablet

Martin Chroust
Jak...WhatsAppSmartphony
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu
Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

Facebook má nejspíš vaše telefonní číslo, i když jste mu ho nikdy nedali. Tímto tajným nástrojem ho můžete smazat

**Meta poskytuje nástroj na vymazání telefonních čísel a e-mailových adres z Facebooku a Instagramu **V minulosti Mark Zuckebrg popřel, že by Facebook vytvářel stínové profily **Metě teď můžete sebrat klíčové iddentifikátory, pořád o vás ale nejspíš ví mnoho dalšího

Petr Urban
MetaSledováníSociální sítě

Aktuality

17:11 | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 
15:51 | Na víkend od 16. do 19. prosince se chystá druhý betatest pro Street Fighter 6. Na zkoušku bude 8 bojovníků, nechybí online zápasy ani crossplay. 
15:20 | Remake spin-offu série Yakuza, který původně vyšel pouze v Japonsku, představuje akci a rozdílné bojové styly. Like a Dragon: Ishin vyjde 21. února příštího roku na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series S|X. 
30. listopadu | Páteční vydání tahovky Marvel's Midnight Suns připomíná launch trailer. S partou superhrdinů se pokusíme překazit plány démonické Lilith na PC a aktuální generaci konzolí. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách