3D screenshoty z Prince of Persia 2!

Po společnosti Bungie přichází s 3D screenshoty také tvůrčí a distribuční společnost Ubi soft, která připravuje pokračování úspěšného akčního hitu Prince of Persia 2. Nový díl nabídne kromě temnějšího příběhu také nové pohyby a hrátky s časem, ve kterých si princ v prvním díle velmi liboval. Čeká nás samozřejmě také nový protivník jménem Dahaka. Prince of Persia 2 (jedná se prozatím pouze o pracovní název) se dočkají majitelé PC, PS2, Xbox a GameCube vydání ještě letos (již v listopadu tohoto roku).

Download screenshot 1 (4,64 MB): Doupě
Download screenshot 2 (4,64 MB): Doupě

Screenshoty potřebují, abyste měli nainstalovaný QuickTime VR.

Zdroj: Jeux-france

Váš názor Další článek: Doom 3 – obrázky z Pekla

Témata článku: , , , , , , , ,
Aktuality

31. března | Diablo IV vyjde 6. června i v balení s konzolí Xbox Series X. Nejedná se ale o speciální edici konzole, o které se dříve spekulovalo. 
30. března | Live a Live, které původně vyšlo na SNES a následně v předělané podobě na Nintendo Switch, se 27. dubna chystá na PlayStation 4, PlayStation 5 a PC. Už nyní si můžete vyzkoušet demo. 
30. března | Xboxové ovladače z řady Elite Series 2 vyjdou v nových barvách. Modrou a červenou variantu modifikovatelného ovladače si můžete předobjednat s cenovkou 3379 Kč. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC