7 bizarních herních simulátorů, které musíte vyzkoušet

Život kozy nebo medvědí jízda autem? Ani to není v simulátorech problém.

Herní průmysl je doslova nasáklý zvláštními, občas až bizarními záležitostmi. Existují žánry, které si během své existence zatím stále nedokázaly nastavit jasné mantinely a svou podstatou tak přímo vybízejí k šokování. Ano, bavíme se o herních simulátorech. Tedy o hrách, jejichž cílem je hráči virtuálně přiblížit určitou činnost. Postavit ho do konkrétní role a evokovat ty nejrealističtější možné podmínky daných situací. Simulovat tak můžeme let letadlem, řízení vozu, opravu strojů, sázení rostlin apod. Jenže…

Modifikace pro GTA 5 vás vezme do vesmíru na rvačku s mimozemšťany

Modifikace pro GTA 5 vás vezme do vesmíru na rvačku s mimozemšťany

Simulovat také můžeme život kozy či jízdu medvěda v autě. Takové simulátory asi nemíří úplně vysoko a jejich vážnost je mnohdy hodně pochybná, nicméně svým důvtipem a smyslem pro humor si i tak zaslouží pozornost. V následujících kapitolách se zaměříme na ty nejzajímavější.

Goat Simulator

Stáhnout hru

Jedním z těch nejzásadnějších kousků v žánru "šíleností" je jistě Goat Simulator. Simulátor kozího života tak, jak ho neznáte. Očekáváte-li poklidný život na statku v přítomnosti dalších milých zvířátek, asi budete zklamáni. Goat Simulator od prvních momentů posouvá žánr simulátorů někam trochu jinam.

goat-simulator-listing-thumb-01-ps4-eu-06aug15.png1768279.jpggoat-simulator-screen-05-ps4-eu-06aug15.jpgGoat-Simulator-Steam-Redeemable-for-5-EUROS.jpg

Důraz je kladen na vtip, extrémní uvolněnost a snahu šokovat. Prim hraje svoboda a totální ztřeštěnost. Hra vám umožní se svou čtyřnohou kozičkou létat s jetpackem, skákat po matracích, boxovat, připravovat exploze nebo dokonce letět do vesmíru. Smyslem hry tak není nic jiného, než umožnit těm veselejším z nás se ještě více pobavit nad totální absurditou.

Přijde vám Goat Simulator ulítlou blbostí pro psychicky narušené? Nenechte se mýlit, jedná se o uznávanou a svým způsobem kultovní hru se statusem legendy. Navíc, marketingově více než úspěšnou.  Hru si zahrajete na Windows, Xbox 360, PS3, Xbox One, PS4, Androidu i iOS.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „fotografují“ úchvatné snímky

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „f…

Stále více her začíná nativně využívat foto režimy a my se tak můžeme dívat na umělecká díla hodná našich obrazovek.

8.  1.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Plus a Sundered zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Pl…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

10.  1.  2020 |
V Assassin

V Assassin's Creed Ragnarok procestujete Evropu, p…

Další díl populární série začíná unikat na internet stále více a oficiální odhalení už je víceméně na spadnutí.

11.  1.  2020 | | 5 N/A
Black Desert Mobile: orgie herních nadšenců | Recenze

Black Desert Mobile: orgie herních nadšenců | Rece…

Masivní MMORPG Black Desert konečně dorazilo na mobilní telefony a vypadá to na hodně slušnou zábavu.

13.  1.  2020 | | 3 N/A
Unikly nové fotografie chystaného ovladače Dualshock 5 pro PS5

Unikly nové fotografie chystaného ovladače Dualsho…

Pátý dualshock zřejmě bude vypadat skoro stejně jako jeho předchůdce.

6.  1.  2020 |