7 dní a 7 nocí

Návod na jednu z prvních českých adventur.
Autor: Ing. Miroslav Moucha

Za úkol máte dostat sedm slečen do postele. Zde je uveden jeden z možných postupů:

1. DEN - Jasmína
Seberte tužku, kytku a okenu. Ve skříni pásek a pánskou ochranu.Před hotelem v jámě lopatu, v hotelu u telefonu klíček, z pravého květináče cigarety. V 1. patře na WC krabičku sirek. Popovídejte si s Jasmínou (3. dveře zprava). Otravujte ji (vcházejte a vycházejte) tak dlouho, dokud ve dveřích nezůstane jen pes. Teď pro změnu otravuj Felixe (obchod vedle kanceláře). Měl by ti dát Pedigree Pal a Pedigree Secam. Dejte to psíkovi u Jasmíny. Seberte ho a ještě seberte rybičku z akvária. Popovídejte si z Jasmínou. Doneste ji vašeho papouška z kanceláře.

2. DEN - Trampolína
Dojděte k bazénku, seberte hrnec z křoví, promluvte si z Trampolínou. Hoďte rybičku do bazénu a jděte do "tělocvičny" (druhé dveře zleva). Seberte pohár a promluvte si s Trampolínou.

3. DEN - Karmína
U Fandy (farma za městem) si seberte pár klásků pšenice. Použijte pohár na krávu. Promluvte si s Karmínou (4.dveře zprava) a potom s Felixem. V kanceláři seberte nové Leo a zmizík. Leo dejte hlídači v muzeu. Tam seberte meč a kopí. V mlýnku rozemelte pšenici.Vraťte se do kanceláře a do hrnce nastrkejte mouku, mléko a dort v prášku (od Felixe). Upečte to v troubě. Jděte za Tondou (za cirkusem), z hromady sena seberte prášek a dejte ho na dort. V kanceláři strčte psa do zásuvky.Na farmě ho dejte do vědra a spusťte ho dolů. Vytáhněte vědro a seberte psa a lžičku. Teď choďte postupně nabíjet psa a vytahovat předměty.Vytáhnete hřebík, rouru a vrták. Tím navrtejte potrubí před hotelem. Nasaďte ho na potrubí. Až doletíte, dejte Karmíně dort.

4. DEN - Filoména
Pomocí meče vylomte šuplík ve své kanceláři a vyberte z něj věci. Zajděte za Fandou, pokecejte, dejte mu jeho fetiš. V hotelu prohrabte odpadky v koši. Přečtěte parte a jděte najít na hřbitov ležícího muže. Dejte mu okenu, třeba uhne z hrobu. Vykopejte hrob, seberte ruku, na ni připevněte provaz a namažte ji lepidlem. Jděte za cirkus pokecat si s Tondou. Pak pomocí speciálně upravené ruky vytáhněte ze lvovy tlamy kilčo. V krámě vysvětlete své problémy s Filoménou a zaplaťte svůj dluh. Dostanete také Whisky, kterou nalejte mezi své pysky u Filomény na kuráž. Tím překonáte veškerý odpor.

5. DEN - Hermína
Dnes musíte v kadeřnictví narazit na ženskou v černých šatech (prostě tam budete chodit tak dlouho). Dejte ji kytku a rozmluvte ji večerní schůzku s Hermínou. V muzeu pozměňte zmizíkem nápis u Strakapouda. Prstenem vyřízněte sklo a seberte vejce. To položte do hnízda za hotelem a posaďte na něj slepici. Skočte do výkopu, pomocí kopí otevřete poklop. Vlezte do tunelu. Vysbírejte podzemní místnost a jděte se mrknout do hnízda. Seberte tam šperk, který tam zanechala straka. Dojděte na WC a vlezte do kabiny. Teď se začneme měnit v onu paní v černém. K tomu ještě budete potřebovat melouny (v obchodě). Až budete O.K. jděte zaťukat k Hermíně. Připevněte svíčku k pásku a použijte několikrát na Hermínu. Po čase se vám odevzdá...

6. DEN - Evelína
Dejte Evelíně její šperk a několikrát pokecejte. Pak zase prohrabte koš na WC (tady je někdo divnej...) a seberte vizitku. Na číslo, které je uvedeno na vizitce, zavolejte a odvolejte instalatéra z muzea. Hned mu seberte jeho nářadí. Klíčkem otevřete skříňku v místnosti pod hotelem. Tam spravte potrubí pomocí instalatérského klíče. Zasaďte chybějící kus roury do trubek vpravo a utěsněte to šálou. Otočte kohoutkem. Vodovod by měl být spravený. Už můžete kvačit za Evelínou, která vás jistě příjme...

7. DEN - Rosalína
Promluvte si s poslední kočkou, která medituje. V obchodě vyměňte prsten za imitaci náhrdelníku. Jděte za město do jeskyně s trezorem, tam vložte do přístroje vlevo všech sedm náhrdelníků. Snad vypadl klíč, který seberte a ihned použijte na odemknutí trezoru. Po otevření vezměte diamant,který dejte poslední holce - Rosalíně.

Ještě několik závěrečných animací a… je tu konec!


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počítačem si zahrajete

Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počí…

Vývojáři se konečně naučili zveřejňovat přesné specifikace PC a k nim kvalitu nastavení a očekávaný výkon.

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry od českých a slovenských tvůrců

Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry o…

27.  10.  2020 | | 2 N/A