8 nejlepších herních zařízení pod stromeček [Vánoce 2013]

Dorazili jsme k poslednímu vánočnímu speciálu, ve kterém vám poradíme to podstatné. Na čem vůbec po Vánocích budete hrát? Pojďte se podívat na 8 nejzajímavějších zařízení pro hraní her.
8 nejlepších herních zařízení pod stromeček [Vánoce 2013]

Xbox360: levně a zábavně

Co si budeme povídat, nová generace sice láká, než se ale investice ve výši 12 tisíc vrátí, nějakou chvíli to potrvá. Jak ale jistě víte z našich dřívějších speciálů, i na tu současnou se najdou opravdové skvosty, které stojí za to si zahrát. Podívejme se tedy, co nám stále nabízí generace stávající.

10 nejlepších Xbox her pod stromeček Vánoce 2013

10 nejlepších Xbox her pod stromeček Vánoce 2013

Xbox360 v současné době lze koupit opravdu velmi levně, navíc se Microsoft snaží před úplným skokem do next-genu rozprodat, co se dá. Už nyní tak lze najít skvělé nabídky a bundly s tituly, aniž byste museli zbytečně utrácet. Co takhle nejnovější verzi konzole se Stingray designem a fotbálkem FIFA 14?

Jak jistě víte, konzole Xbox360 prošla proměnou hned několikrát. Po základním se objevila nová Slim edice ve futuristické černé barvě a po představení Xbox One dorazila další s označením Sringray. Design byl v mnohém podřízen právě next-gen kolegovi, v útrobách se ale samozřejmě nic nezměnilo. Stále tu naleznete upravenou verzi tříjádrového procesoru PowerPC od IBM, grafický čip ATI Xenos, operační paměť o velikosti 512 MB a 250 GB disk.

0251948l.jpg Microsoft-Xbox-360-4GB-Stingray-black-mit-320GB-HDD-incl-Need-for-Speed-Download.jpg xbox-360-slim-stingray-herna-konzola-250gb-fifa-14-4.jpg

Mezi další prvky patří tři USB porty, S/PDIF výstup, HDMI, AV výstup a Wi-Fi. V balení FIFA 14 bundlu nenaleznete Kinect, jelikož jsme se soustředili na opravdu nejlepší poměr ceny a obsahu, který za ni dostanete. Balíček vás vyjde jen na 5 990,- Kč s daní. Pokud si budete chtít před televizí i zatrsat, není problém senzor dokoupit.

fifa.jpg

Společně s konzolí si můžete dokoupit i zlaté členství služby Xbox Live, které dává možnost hrát multiplayer, stahovat exkluzivní tituly zdarma a účastnit se rozličných slevových akcí. Roční členství vás vyjde na 1399,- Kč s daní.

Pokud ale patříte mezi fanoušky Sony a nehodláte v nejbližší době běžet do obchodu pro PS4, i pro vás máme řešení.