8 tipů, jak být správným zabijákem v Assassin's Creed Origins

Diskuze čtenářů k článku

CerVus  |  01. 11. 2017 09:30

No.. peněz máte tolik spousty, že nějakých 200 drachem za hadry nic nezmění. Citelnější to je u vylepšení zbraní, ale tam vás už pár drobných nezachrání, když vylepšení legendární zbraně vyjde na 3, 4 tisíce. Ty se obecně právě díky té ceně nevyplatí a je lepší se držet fialek. Ty se vylepšují jen za tisíc.
U těch koní to je pravda, stačí si koupit prvního. A že ho tady budete potřebovat - hra je obrovská. Každopádně se vyplatí si vzít perk na +25% výkupu materiálů ze zvířat - zabijete jich stovky a zoo by z toho nemělo radost.
Až zabijete prvních 6 hlav, tak po vás půjdou žoldáci. Padají z nich pěkné itemy.
Většina s dá snadno uběhat. Jsou tupí (jako ostatně všichni nepřátelé ve hře) a jen chodí za vámi. Nejlépe se zabíjí Dravčím lukem (ten se zaměřovačem a pár šípy) doplněným lehkým rychlopalným.
Jako nejlepší zbraň tu je meč. Pro mě zahnutý. Ten sice nemá efektní jednoúčelovou speciálku jako meč klasický ale fury stance mi přijde užitečnější. Píky a palice jsou neohrabané, kolikrát se netrefíte. Ale je třeba si dát perk na prorážení štítů (i u luku) jinak je zlo se dostat na kobylku někoho s velkým štítem.
Ohledně těch otazníků. Když půjdete po příběhu jak tu radí. Tak nejspíš vynecháte celé lokace. Mě prohledávání nových míst baví a mapu čistím systematicky. Když mě tam znovu pošlou, tak alespoň už jen na místě, které znám hledám zájmový předmět. Navíc občas splním quest, který zrovna ani nesleduji. Takže vše má své pro a proti.

 |   |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole