8 tipů, jak být správným zabijákem v Assassin's Creed Origins

Diskuze k článku

CerVus  |  01. 11. 2017 09:30

No.. peněz máte tolik spousty, že nějakých 200 drachem za hadry nic nezmění. Citelnější to je u vylepšení zbraní, ale tam vás už pár drobných nezachrání, když vylepšení legendární zbraně vyjde na 3, 4 tisíce. Ty se obecně právě díky té ceně nevyplatí a je lepší se držet fialek. Ty se vylepšují jen za tisíc.
U těch koní to je pravda, stačí si koupit prvního. A že ho tady budete potřebovat - hra je obrovská. Každopádně se vyplatí si vzít perk na +25% výkupu materiálů ze zvířat - zabijete jich stovky a zoo by z toho nemělo radost.
Až zabijete prvních 6 hlav, tak po vás půjdou žoldáci. Padají z nich pěkné itemy.
Většina s dá snadno uběhat. Jsou tupí (jako ostatně všichni nepřátelé ve hře) a jen chodí za vámi. Nejlépe se zabíjí Dravčím lukem (ten se zaměřovačem a pár šípy) doplněným lehkým rychlopalným.
Jako nejlepší zbraň tu je meč. Pro mě zahnutý. Ten sice nemá efektní jednoúčelovou speciálku jako meč klasický ale fury stance mi přijde užitečnější. Píky a palice jsou neohrabané, kolikrát se netrefíte. Ale je třeba si dát perk na prorážení štítů (i u luku) jinak je zlo se dostat na kobylku někoho s velkým štítem.
Ohledně těch otazníků. Když půjdete po příběhu jak tu radí. Tak nejspíš vynecháte celé lokace. Mě prohledávání nových míst baví a mapu čistím systematicky. Když mě tam znovu pošlou, tak alespoň už jen na místě, které znám hledám zájmový předmět. Navíc občas splním quest, který zrovna ani nesleduji. Takže vše má své pro a proti.

 |   |  Odpovědět
WORF  |  31. 01. 2022 10:39

Čau, potřebuju poradit. Máte Assassin’s Creed Origins? Nemám season pass, ale oba dlc ano. Je tam po 45lev možnost přes Animus Control Panel (acp) si přepnout hru do "hacku" a v nastavení pak změnit char assassina Bayeka na jiné npc ve hře. Nefunguje mi to, nastaveni se mi po hacku vubec neukaže a nevim proč (že by to Ubisoft vypnul?) Chtěl sem se zeptat jestli vám to jde.

 |   |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor