9 nejlepších trailerů z Tokyo Game Show

Crysis
Instruktážní video, které odhaluje záběry přímo ze hry, spoustu herních menu, nabídek a například práci se zbraněmi i speciálními schopnostmi.


+ interview o herní náplni a o technologii

SEGA Rally Revo
Jak to vypadá, když za volant usednou ukecané holky a tvůrci priginálního spotu se rozhodnou víc vtipkovat na jejich účet, než ukázat nové záběry ze hry?


+ další trailer

 

Conan
Tupá akce, která míří na Xbox 360 a PS3 (viz naše preview), má tendenci vypadat s každým trailerem lépe. Ten nový odhaluje brutální krvavost hry, detailní grafiku a propracované pohyby Conana doprovázené atmosférickým hudebním doprovodem.


+ druhý a třetí trailer

 

Army of Two
O atraktivitě Army of Two přesvědčila již předváděčka na Games Convention, který úkázala zajímavý oncept kooperace dvou postav (jedna může například v případě zranění táhnout druhou, přičemž vlečený nešťastník je schopen stále jednou rukou střílet). Renderovaný trailer představuje první nasazení dvojice ranařů do akce.

Little Big Planet
Neuvěřitelně roztomilá záležitost na PS3, která staví na fyzice, kooperaci postav a nádherné grafice doprovázející klasický plošinovkový pohled zboku. Hratelnost jednoduše nelze popsat, musí se vidět v třídílném videu.


+ druhá a třetí část

Uncharted: Drake`s Fortune
Dříve jsme měli možnost nahlédnout pouze do džungle, v níž prováděl své eskapády digitální Indiana Jones Drake. Nyní se vydává do katakomb, ovšem hratelnost je stále stejná - přímočará a divácky strhující zároveň. Uncharted v roli čerého koně PS3 nyní mlže dopadnou jakkoliv.

Final Fantasy VII: Crysis Core
Několik úvodních záběrů ze hry střídá velkolepá CGI bitva se Sepirothem, která si v ničem nezadá s tou uvedenou ve filmu FInal Fantasy: Advent Children. Přežije padouch setkání na handheldu PSP?

Devil May Cry 4
Kombinace ingame a předrenderovaných záběrů ukazují zběsilý boj v akční rubanici na Xbox 360 a PS3, přičemž zaujmou zejména protivníci, jak obrovští bossové, tak majestátní rytíři útočicí v sevřeném šiku.

Silent Hill Origins
Spíše než další porcí nelidských zrůd zaujme nový trailer k prequelu selé série na PSP podmanivou hudbou a několika prostřihy z nového mrazivého dobrodružství. Tentokrát se budou hráči bát i na cestách!

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

17.  1.  2018 |
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

13.  1.  2018 | | 7 N/A
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A