A Total War Saga: Troy během prvního dne po vydání stáhnete zdarma

A Total War Saga: Troy bude při vydání exkluzivní pro Epic Games Store a všichni, kdo ho stáhnou během prvního dne si hru mohou ponechat už napořád.

Epic Games Store ve své snaze o získání hráčů nesundává nohu z plynu a nyní připravuje další zajímavou akci. Až totiž 13. srpna vyjde A Total War Saga: Troy, budete si ji moci celý den stáhnout zdarma a už vám napořád zůstane. "Díky Epicu máme možnost nabídnout Total War zdarma přímo během uvedení na trh. Jsme z možnosti toto udělat pro naše hráče nadšení," sdělil šéf Sega Europe Tim Heaton.

"Neznamená to pouze, že můžeme přinést příběhy a legendy z Tróje širokému publiku skrze silnou platformu Epicu, ale zároveň také to, že si Total War poprvé bude moci vyzkoušet spousta nových hráčů, kteří okusí naši unikátní hratelnost, pro kterou je série známá," pokračoval.

Total War Saga: Troy bude na Epic Games Store exkluzivním titulem po dobu jednoho roku od vydání. Pokud tak chcete hru pořídit na jiné platformě, budete muset klasicky sáhnout do peněženky a počkat si na příští rok.

Váš názor Další článek: Logitech G915 TKL: herní bezdrát po dietě | Recenze

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , ,