A Total War Saga: Troy během prvního dne po vydání stáhnete zdarma

A Total War Saga: Troy bude při vydání exkluzivní pro Epic Games Store a všichni, kdo ho stáhnou během prvního dne si hru mohou ponechat už napořád.

Epic Games Store ve své snaze o získání hráčů nesundává nohu z plynu a nyní připravuje další zajímavou akci. Až totiž 13. srpna vyjde A Total War Saga: Troy, budete si ji moci celý den stáhnout zdarma a už vám napořád zůstane. "Díky Epicu máme možnost nabídnout Total War zdarma přímo během uvedení na trh. Jsme z možnosti toto udělat pro naše hráče nadšení," sdělil šéf Sega Europe Tim Heaton.

"Neznamená to pouze, že můžeme přinést příběhy a legendy z Tróje širokému publiku skrze silnou platformu Epicu, ale zároveň také to, že si Total War poprvé bude moci vyzkoušet spousta nových hráčů, kteří okusí naši unikátní hratelnost, pro kterou je série známá," pokračoval.

Total War: Mandate of Heaven - zastavte žluté turbany | Recenze

Total War: Mandate of Heaven - zastavte žluté turbany | Recenze

Total War Saga: Troy bude na Epic Games Store exkluzivním titulem po dobu jednoho roku od vydání. Pokud tak chcete hru pořídit na jiné platformě, budete muset klasicky sáhnout do peněženky a počkat si na příští rok.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

včera |