Abecedaher ve zkratce

Návod na Oblivion - to je asi to nejdůležitější, co se na AbeceděHer v uplynulém týdnu objevilo. Nejdůležitější - ale zdaleka ne to jediné. Ovšem o tom ostatním se dočtete zde.
Abecedaher ve zkratce

The Elder Scrolls 4: Oblivion

Příběh "Elder Scrolls IV: Oblivion" není s příběhy předchozích her nijak spojen. Odehrává se sice na stejném kontinentě, ale v jiné provincii - Cyrodiil. Tato oblast není tak vyprahlá jako Morrowind, jsou zde lesy, hory, bažiny a na západě je dokonce přístup k oceánu. Co se týče ras, jsou zde všechny, které znáte z původní série. Hra má drastický spád. Rozhodně se nebudete muset obávat nudy. Po grafické stránce je hra naprosto úžasná, foto-realistická. Na technologii grafiky tvůrci pracovali celý jeden rok. Stejně jako předchozí hry i Oblivion má standardně nastavenu first-person perspektivu. Umožňuje ale také přepnutí se do pohledu třetí osoby. Návod najdete zde.

  

Mathica

Jedná se o napínavou výukovou adventuru, tedy o zábavnou výuku matematiky. Vypravte se do mysteriózního světa MATHICY s hororovou atmosférou a nechejte se přímo fascinovat jinak, nudnou matematikou. Mladá Mathica bude zachráněna a město osvobozeno teprve tehdy, až naleznete vzorec Ramanujanu a dokážete naprostou neřešitelnost zadané úlohy. Návod najdete zde.

Cheaty

Chicken Fighters 2002, Castle Attack 2, Mandala, Bugriders, Bird Hunter 2003, 50 Cent: Bulletproof.

Trainery

3D Blackjack, Chicken Invaders 2: Christmas Edition, Chicken Farm, The Regiment, Super Stunt Spectacular, UberSoldier (East Front), Scooter War3z, Galactic Civilizations 2: Dread Lords, Need for Speed: Most Wanted, Tycoon City: New York, Medal of Honor: Pacific Assault, Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth, Pro Rugby Manager 2, Tomb Raider: Legend, Battle of Europe: Royal Air Forces.

Češtiny

Kult: Heretic Kingdoms, Hard Truck 2, Jack The Ripper, Indiana Jones and the Emperor`s Tomb, Icy Tower, Hitman 3: Contracts.

Wallpapery

Half-Life:Original War, Half-Life 2: Aftermath (Episode One), Super-Bikes: Riding Challenge, Froggy Castle, Alliance: Future Combat, Titan Quest, Freddi Fish 3: The Case of the Stolen Conch Shell, 7th Serpent: Crossfire, 7 Zwerge: Das Brettspiel, Boyz don`t cry, Desert Law.

Screenshoty

Ascension to the Throne, Arrangement, Armada Online, Anarchy Online: Lost Eden, Al Emmo and the Lost Dutchman`s Mine, Half-Life:Original War, Chicken Invaders 2: Christmas Edition, Chicken Fighters 2002, America`s Army: Special Forces, 8th Wonder Of The World, Anno 1503: Treasures, Monsters and Pirates, Star Wolves 2, World in Conflict, Dungeon Siege 2: Broken World, Castle Attack 2, Mutant, Super-Bikes: Riding Challenge, LEGO Star Wars II: the Original Trilogy, Inhabited Island, The Ant Bully, Bet on Soldier: Blood of Sahara, Silverfall, Froggy Castle, Freddi Fish 5: The Case of the Creature of Coral Cove, Freddi Fish 4: The Case of the Hogfish Rustlers of Briny Gulch, Freddi Fish 3: The Case of the Stolen Conch Shell, Freddi Fish 2: The Case of the Haunted School House, Snowy: Fish Frenzy, Snowy: Lunch Rush, 7th Serpent: Crossfire, 7 Zwerge: Das Brettspiel, Boyz don`t cry, Mathica.

Obaly

CSI 3: Dimensions of Murder, Blitzkrieg Anthology, Act of War: High Treason, Tomb Raider: Legend, Galactic Civilizations 2: Dread Lords, Battlefield 2: Euro Force.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A