AbecedaHer ve zkratce

V uplynulém týdnu se na AbeceděHer obejvily kupříkladu návody na The Lord of the Rings: War of the Ring či na Blitzkrieg 2, ale třeba i trainery na Heroes of Might & Magic 5, češtiny pro Tomb Raider 7: Legend a mnoho dalšího.
AbecedaHer ve zkratce

Blitzkrieg 2

Jedná se o nástupce nejlepší strategie v reálném čase zasazené do období druhé světové války - Blitzkrieg. Vrátíte se v něm na stará známá bojiště. Opět se na straně dobře připraveného Německa vrhnete na nepřipravenou Evropu, abyste se po zbytek hry pokoušeli na druhé straně barikády tento postup zastavit. Čekají vás boje ve čtyřech kampaních za čtyři státy – Třetí říši, Sovětský svaz, Velkou Británii a Spojené státy. Návod je zde.

The Lord of the Rings: War of the Ring

Jde o titul, v němž se hráč stává součástí masivních bitev, které mezi sebou ve Středozemi vedou stoupenci Dobra a Zla. Obě tyto strany jsou hratelné a vybavené odlišnými jednotkami a hrdiny. A zatímco jedna bojuje o to, aby byl Prsten zničen, druhá dychtí po jeho získání a potažmo ovládnutí celého světa. Při soubojích jednotlivé postavičky nabírají zkušenosti a v případě úspěchu dosáhnou na nějaká vylepšení. Výsledky bitek jsou silně ovlivněny prostředím, ve kterým se odehrávají, ale také morálkou a dalšími aspekty. Hráč může, když na to přijde, vést do boje třeba i stovky jednotek, ale po většinu času mu jich stačí tak okolo padesáti. Návod je zde.

Cheaty

Heroes of Might & Magic 4: The Gathering Storm, Heroes of Might & Magic 4: Winds of War, Sin Episodes: Emergence, Ski Jumping 2005: Third Edition.

Trainery

FightBox, BlowOut, Legacy of Kain: Blood Omen 2, Rise of Nations: Rise of Legends, Heroes of Might & Magic 5, Buzz Lichtyear - Star Command.

Češtiny

Stronghold 2, Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy, Starlancer, Outlaws, Fahrenheit, Tomb Raider 7: Legend.

Wallpapery

Marvel: Ultimate Alliance, Dekaron, The Ship, Wild Summer, Exteel, Terrorist Takedown: War in Colombia, LEGO Star Wars II: the Original Trilogy, Command & Conquer: Generals - Deluxe Edition, The Da Vinci Code, Gore: Ultimate Soldier, Space Cowboy Online, Space Rangers 2: Rise Of The Dominators.

Screenshoty

Eragon, Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow, Wild Summer, Outlaws, Höllenjob XXL, Hamsterball Gold, GoldenLand, Gish, Temple of Elemental Evil: A Classic Greyhawk Adventure, Gore: Ultimate Soldier, Space Cowboy Online, Buzzing Cars, Diablo.

Obaly

FightBox, Emergency 4: Global Fighters for Life, Hitman 4: Blood Money, Command & Conquer: Generals - Deluxe Edition, UberSoldier (East Front), City Life, Babes `n Balls: Xtreme Beach Soccer, Super Taxi Driver 2006.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

včera | | 3 N/A