AbecedaHer ve zkratce

V uplynulém týdnu jste na AbeceděHer mohli najít mimo jiné návod na Agatha Christie: And Then There Were None a Pět vražedných démonů, češtiny na Rainbow Six: Lockdown či The Elder Scrolls 4: Oblivion, cheaty na nové Heroes of Might & Magic 5 a spoustu dalších věcí.
AbecedaHer ve zkratce

Agatha Christie: And Then There Were None

Děj hry je sice striktně rozdělen na deset kapitol přesně podle říkanky o deseti umírajících černoušcích, ale ty se ukončují povětšinou sérií klíčových rozhovorů a událostí, přičemž hře je naprosto lhostejné, co jste mezitím udělali či neudělali. Proto úkoly nutné k dokončení například šesté kapitoly můžete částečně nebo úplně vykonat už v kapitole první nebo dejme tomu čtvrté, což hře přidává rozhodně na přitažlivosti. Návod je zde.

Pět vražedných démonů

„Co se škádlívá, to se rádo mívá“, říká jedno známé české přísloví, i tak lze totiž charakterizovat děj dnešní hry, k jejímuž vzniku si tak trošku autoři „odskočili“ od již jimi delší dobu připravované jejich další hry. Obsahem dnešní hry je tudíž ironický, až satirický pohled do řad vlastního kolektivu a ukazuje skrytě i na problémy a těžkosti, spojené s výrobou takové hry. Když si odmyslíme zmíněné satirické prvky, potom se jistě tak jako já zamyslíte nad tím, že tvorba takové hry není žádnou legrací, ale tvrdou a poctivou prací, vyžadující velké odborné znalosti, hodně cílevědomosti i obrovské trpělivosti. Návod je zde.

Hero of Infamous Kingdoms

V roli statečného prince, který může ve hře vystupovat jako bojovník, kouzelník, či zloděj, což ovšem na samé podstatě hry vůbec nic nemění, v této vydařené adventurce budete muset v nejmenovaném království obnovit pořádek, tedy pokud zjistíte, že se jedná o zajištění přísunu rajčatových jablíček, váš údiv zřejmě nebude znát mezí, inu autoři freeware mají vskutku podivné nápady. Nicméně hra je adventurou se vším všudy co k tomuto žánru patří a zahrát si ji jistě za to stojí. Návod je zde.

Cheaty

Heroes of Might & Magic 5, Hamsterball Gold, Bad Day L.A., Becherov.

Trainery

Pac-Man World 3, Heroes of Might & Magic 5, Utopia City, Half-Life 2: Episode One (Aftermath), Chromentum, Dukes of Hazzard: Racing For Home, Balloon Blast, BalaGan, CSI 3: Dimensions of Murder.

Češtiny

Martin Mystère: Operation Dorian Gray (Crime Stories), Rainbow Six: Lockdown, Salammbo, Monkey Island 2: Le Chuck`s revenge, Martin Mystère: Operation Dorian Gray (Crime Stories), Rome: Total War - Barbarian Invasion, The Elder Scrolls 4: Oblivion, Bugdom 2.

Wallpapery

Taxi 3, Taxi 2, Bionicle Heroes, Fire Department 3, David Douillet Judo, Crusade, Assassins Creed, Shadowrun, Brothers in Arms: Hell`s Highway, Moorhuhn Soccer.

Screenshoty

Pět vražedných démonů, Sabotage 1943, Wings of Honour: Battles of the Red Baron, Numen, David Douillet Judo, StarCraft: Brood War, Dune 2000, Assassins Creed, Chromentum, Rail Simulator, Balloon Blast, Biing! 2: Sonne, Strand und Heisse Nächte, Biing!: Sex, Intrigue and Scalpels, Moorhuhn Soccer.

Obaly

Law and Order 3: Justice is Served, Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Melee, John Deere: American Builder Deluxe, Rush for Berlin, Darkstar One, Biing! 2: Sonne, Strand und Heisse Nächte, Biing!: Sex, Intrigue and Scalpels.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole