AbecedaHer ve zkratce

V uplynulém týdnu se na AbeceděHer objevily nejen návody na hry jako Tomb Raider 7: Legend či Countdown, ale kupříkladu i cheaty na Tomb Raider 7: Legend nebo čeština na Need for Speed: Underground 2.
AbecedaHer ve zkratce

Tomb Raider 7: Legend

Archeoložka Lara Croft je zpět a v té nejlepší formě za celou svoji kariéru. Tentokrát je cílem jejího dobrodružství starobylý anglický artefakt, v jehož získání jí brání celá řada nepřátel včetně jednoho úhlavního nepřítele, kterého dlouho považovala za mrtvého. Všechny lokace jsou navíc díky užití reálné fyziky interaktivní, což umožňuje nacházet vlastní řešení celé řady problémů. Kromě akrobatické akce, se dočkáte také adrenalinových přestřelek, užití dopravních prostředků a řešení jednoduchých hádanek. Návod je zde.

  

Countdown

Jedná se o typickou dobrodružnou hru z kategorie adventur. Ocitne se v kromobyčejně zajímavém příběhu v roli svobodného zednáře a agenta CIA, který je za své předcházející činy uvězněn. Jste však nařčeni z trestných činů, kterých jste se nikdy nedopustili a čekáte už na jedno, až budete popraveni. Celou situaci komplikuje skutečnost, že trpíte ztrátou paměti, musíte tedy nějakým způsobem uniknout z vězení a dokázat svoji nevinnu. Návod je zde.

  

Cheaty

Majesty: The Fantasy Kingdom Sim - Gold Edition, Crashday, Ultimate Dodge Garage, Hearts of Iron 2: Doomsday, Tomb Raider 7: Legend.

Trainery

5 Star Mahjongg, 4th of July Slots, The Sims 2: Family Fun, Sonic Mega Collection Plus, Condemned: Criminal Origins, Battle Mages: Sign of Darkness, Blazing Angels: Squadrons of WWII.

Češtiny

Star Wars: Empire At War, Crashday, Tiger Hunt, Need for Speed: Underground 2, Need For Speed: Hot Pursuit 2.

Wallpapery

Test Drive Unlimited, A3 - The age of sovereign, Star Trek: Starfleet Command 3, Industry Giant 2: 1980-2020, Wildlife Park 2, Disciples 3: Renaissance, Air Conflicts, Alone in the Dark 5: Near Death Investigation, GTI Racing.

Screenshoty

Test Drive Unlimited, 5 Star Mahjongg, Showdown: Scorpion, DUSK-12, A3 - The age of sovereign, The Sims 2: Family Fun, Snoopy vs The Red Baron, Black Buccaneer, Ultimate Dodge Garage, Air Conflicts, Countdown, Hearts of Iron 2: Doomsday, Terrorist Takedown: War in Colombia, TerraWars: New York Invasion, Tellurian Defense, Settlers 2: The Next Generation, Open Season, Deer Drive.

Obaly

The Stalin Subway, World War II Combat: Road to Berlin, Panzer Campaigns 14: Moscow `41, True Crime: New York City, Operation: Matriarchy, AGON: The Mysterious Codex, Captain Claw.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |