AbecedaHer ve zkratce

V uplynulém týdnu vyšel na AbeceděHer kupříkladu návod na Scratches, cheaty na Star Wars: Empire At War, cheaty na Unreal Tournament 2004 či čeština pro Rome: Total War - Barbarian Invasion, ale i mnoho dalšího.
AbecedaHer ve zkratce

URU: Ages Beyond Myst

Klasická adventure pro jednoho hráče, doplněná o unikátní možnost připojit se do virtuálního světa online her, to je URU: Ages Beyond Myst. Ta by měla zaujmout široké spektrum hráčů i díky tomu, že každý z nich má k dispozici svůj vlastní svět, kde prožije účasná dobrodružství a nikdo jej nenutí k interakci s dalšími tisíci hráči. Díky jednoduchému ovládání a příjemné nenáročné hratelnosti je URU vhodná pro všechny věkové skupiny. URU je totiž hlavně o dojmech a zážitcích z neznámých nádherně zpracovaných světů. Příběh hry se zabývá zaniklou civilizací D`ni, která kdysi vynalezla velmi zvláštní způsob cestování mezi různými světy. Návod je zde.

  

Dink Smallwood II. Mystery Island

Druhý díl trochu nepovedené série. Přesto se někomu možná návod bude hodit a je zde.

  

Scratches

Scratches je first person hororová adventure od nezávislého týmu Nucleosys odehrávající se ve starém Viktoriánském sídle, jehož minulost je pořádně temná. Odehrálo se vněm totiž tolik neštěstí, že je dům zcela nasáknutý smutkem, smrtí i bolestí a jeho stěny nejsou jen tak obyčejné. A právě do tohoto starého domu se v roce 1976 přestěhuje hráč, aby zpočátku obdivoval ticho a krásu okolní anglické přírody. Po čase se však pobyt v domě stane noční můrou. Zdi začínají vyprávět všechno co se zde stalo a na hráče tak čeká obtížná cesta, na jejímž konci je šokující odhalení. Scratches je hororová adventure plná temných zákoutí, nepokojných duchů, strašidelných zvuků a samozřejmě i hádanek pečlivě integrovaných do příběhu. Návod je zde.

Cheaty

OutRun 2006: Coast 2 Coast, The Sims 2: Open for Business, Star Wars: Empire At War, Battle Mages: Sign of Darkness.

Trainery

Arkanoid: The Virtual Island, Arkanoid: The Virtual Isles, 5 Spots II, 5 Card Draw Poker, Squad Battles: The Proud and The Few, Squad Battles: Tour of Duty, Insaniquarium Deluxe, Unreal Tournament 2004, Squad Battles: Vietnam, Loco Mania, Jane’s Attack Squadron, Atoll, Azteroidz 3D, Atomic Superball.

Češtiny

Advent Rising, Plane Crazy, Rome: Total War - Barbarian Invasion, Trackmania Nations, Patrician 2, Painkiller.

Wallpapery

Válka světů, BioShock, OutRun 2006: Coast 2 Coast, Fruitfall, KAO The Kangaroo 3: Tajemnica Wulkanu, Black & White 2: Battle of The Gods, Broken Sword 4: The Angel of Death, Field Ops, FreeStyle Street Basketball, ZerA: Imperan Intrigue, Fuel.

Screenshoty

Válka světů, Arkanoid: The Virtual Isles, Mace Griffin Bounty Hunter, Marvel: Ultimate Alliance, BioShock, Zoo Tycoon 2: African Adventure, Ship Simulator 2006, WWII Battle Tanks: T-34 vs. Tiger, 5 Spots II, OutRun 2006: Coast 2 Coast, The Ship, Squad Battles: Tour of Duty, Squad Battles: The Proud and The Few, Squad Battles: The Korean War, Squad Battles: Pacific War, Squad Battles: Eagles Strike, Squad Battles: Advance of the Reich, Squad Battles: Vietnam, FreeStyle Street Basketball, Empire Above All, Safecracker (2006), A.I.M. 2, Fruitfall, Jane’s Attack Squadron, Ares Online, Safecracker (1997).

Obaly

Evolution GT, Fire Department 3, Rogue Trooper, World Forces: War on Terror, Taito Legends 2, Squad Battles: Pacific War, The Sims 2: Family Fun, Condemned: Criminal Origins.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A