AbecedaHer ve zkratce

vytisknout velikost písma
Na AbeceděHer se v uplynulém týdnu objevily nejen návody na Daemonicu či Constantine, ale i trainery například na nového Prince of Persia, čeština na Civilization 4 a mnoho dalšího.
AbecedaHer ve zkratce

Constantine

John Constantine vidí něco, co by sám asi vidět nechtěl. Má dar vidět démony okupující běžné lidi. Tento dar je pro něho ale spíše noční můrou. Takovou můrou, že se dal s démony do boje. Věří, že jejich vymýcením se svých zlých snů zbaví. Cesta k vykoupení je ale dlouhá. Delší, než by si mohl sám pomyslet. Čeká ho cesta do samotného pekla… První část návodu je zde.

  

Prince of Persia: The Great Escape

Prince of Persia The Great Escape je perfektní předělávka původního Prince, oblečená v novém a hezčím grafickém kabátku. S původním princem se shoduje v ovládání, takže není problém si zvyknout. Jinak si myslím, že je TGE mnohem těžší. Návod je zde.

Daemonica

Jedná se o plně trojrozměrnou a temnou akční adventuru odehrávající se ve středověké Anglii. Píše se rok 1350 a hlavní hrdina Nicholas Farepoynt přijíždí do malého ospalého města vyšetřit záhadná zmizení místních obyvatel. Brzy se objeví první mrtví a mezi živými si začne svou daň vybírat šílenství. Pro Farepoynta, lovce masových vrahů, však není díky jeho schopnosti mluvit s mrtvými taková situace zdaleka neřešitelná. Během hry rozdělené do pěti aktů se hráč postupně seznámí s poutavým příběhem včleněným do historických reálií, bude vyvolávat mrtvé, sbírat byliny a míchat z nich různé lektvary, řešit hádanky či plnit nepovinné úkoly. Součástí hry jsou i akčně řešené souboje, které nejsou samoúčelné, ale mají své opodstatnění v příběhu. Návod je zde.

  

Sim Village 2 je pokračování skvělé strategie, kde v roli starosty se budete snažit vylepšovat svoje město, získávat nové obyvatelstvo a to vše pro jejich blaho a peníze. Na rozdíl od předchozí hry zde najdeme i kampaň, takže rozhodně tato hra stojí za pozornost. Návod je zde.

Cheaty

Arkanoid 3, Port Royale 2, Port Royale, UFO: Aftershock, R.O.S.E. Online, The Incredibles: Rise of the Underminer, Disciples 2: Gallean`s Return

Trainery

F.D.N.Y. Firefighter American Hero, Prince of Persia: The Two Thrones, Fable: The Lost Chapters, Aqua Pearls, The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and the Wardrobe, Cross Racing Championship 2005, Legend of Aladdin, The Incredibles: Rise of the Underminer, Prison Tycoon, Oil Tycoon 2

Češtiny

ECHO: Secrets of the Lost Cavern, Doom 3: Resurrection of Evil, Madagascar, Black & White 2, TechnoMage, Serious Sam 2, Brix, Civilization 4, FIFA 06

Wallpapery

American Conquest: Divided Nation, Diabolique: License to Sin, Sudden Strike 3: Arms for Victory, EXINE, VOYAGE: Inspired by Jules Verne, Stranger, R.O.S.E. Online, Virtual RC Racing, Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth 2, Word Of Chaos

Screenshoty

Sexy Beach 2, Alone in the Dark 4: The New Nightmare, Alone in the Dark 3, Alone in the Dark 2, Alone in the Dark 1, Prince of Persia: The Great Escape, Aqua Pearls, GTR 2, VOYAGE: Inspired by Jules Verne, Ace Ventura, R.O.S.E. Online, Sim Village 2, Turtle Odyssey, Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth 2, Legend of Aladdin, Microsoft Flight Simulator X, Disciples 2: Gallean`s Return

Obaly

Hammer & Sickle, F.D.N.Y. Firefighter American Hero, Hello Kitty: Roller Rescue, I-Ninja, Dynasty Warriors 4 Hyper, Crazy Frog Racer

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
Uncharted graficky nemá konkurenci, nejnovější díl posouvá laťku PS4

Uncharted graficky nemá konkurenci, ne…

Uncharted vždy byl špičkou dané konzolové generace a The Lost Legacy není výjimkou. Pojďme se vydat na graficky opulentní výpravu za klem Ganéši.

včera | | 8 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
Uncharted: The Lost Legacy – když Nate není doma (recenze)

Uncharted: The Lost Legacy – když Nate…

Mysleli jste si, že série Uncharted skončí čtvrtým dílem? Tak to jste na omylu, ještě je tu Chloe a Nadine!

17.  8.  2017 | | 6 N/A
Do světa World of Tanks míří vůbec první singleplayerový příběhový zážitek

Do světa World of Tanks míří vůbec prv…

Prozatím jsme byli vždy zvyklí, že je World of Tanks čistě multiplayerovou záležitostí. Ne však na dlouho!

18.  8.  2017 | | 2 N/A