AbecedaHer ve zkratce

Na AbeceděHer se v uplynulém týdnu objevily nejen návody na Daemonicu či Constantine, ale i trainery například na nového Prince of Persia, čeština na Civilization 4 a mnoho dalšího.
AbecedaHer ve zkratce

Constantine

John Constantine vidí něco, co by sám asi vidět nechtěl. Má dar vidět démony okupující běžné lidi. Tento dar je pro něho ale spíše noční můrou. Takovou můrou, že se dal s démony do boje. Věří, že jejich vymýcením se svých zlých snů zbaví. Cesta k vykoupení je ale dlouhá. Delší, než by si mohl sám pomyslet. Čeká ho cesta do samotného pekla… První část návodu je zde.

  

Prince of Persia: The Great Escape

Prince of Persia The Great Escape je perfektní předělávka původního Prince, oblečená v novém a hezčím grafickém kabátku. S původním princem se shoduje v ovládání, takže není problém si zvyknout. Jinak si myslím, že je TGE mnohem těžší. Návod je zde.

Daemonica

Jedná se o plně trojrozměrnou a temnou akční adventuru odehrávající se ve středověké Anglii. Píše se rok 1350 a hlavní hrdina Nicholas Farepoynt přijíždí do malého ospalého města vyšetřit záhadná zmizení místních obyvatel. Brzy se objeví první mrtví a mezi živými si začne svou daň vybírat šílenství. Pro Farepoynta, lovce masových vrahů, však není díky jeho schopnosti mluvit s mrtvými taková situace zdaleka neřešitelná. Během hry rozdělené do pěti aktů se hráč postupně seznámí s poutavým příběhem včleněným do historických reálií, bude vyvolávat mrtvé, sbírat byliny a míchat z nich různé lektvary, řešit hádanky či plnit nepovinné úkoly. Součástí hry jsou i akčně řešené souboje, které nejsou samoúčelné, ale mají své opodstatnění v příběhu. Návod je zde.

  

Sim Village 2 je pokračování skvělé strategie, kde v roli starosty se budete snažit vylepšovat svoje město, získávat nové obyvatelstvo a to vše pro jejich blaho a peníze. Na rozdíl od předchozí hry zde najdeme i kampaň, takže rozhodně tato hra stojí za pozornost. Návod je zde.

Cheaty

Arkanoid 3, Port Royale 2, Port Royale, UFO: Aftershock, R.O.S.E. Online, The Incredibles: Rise of the Underminer, Disciples 2: Gallean`s Return

Trainery

F.D.N.Y. Firefighter American Hero, Prince of Persia: The Two Thrones, Fable: The Lost Chapters, Aqua Pearls, The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and the Wardrobe, Cross Racing Championship 2005, Legend of Aladdin, The Incredibles: Rise of the Underminer, Prison Tycoon, Oil Tycoon 2

Češtiny

ECHO: Secrets of the Lost Cavern, Doom 3: Resurrection of Evil, Madagascar, Black & White 2, TechnoMage, Serious Sam 2, Brix, Civilization 4, FIFA 06

Wallpapery

American Conquest: Divided Nation, Diabolique: License to Sin, Sudden Strike 3: Arms for Victory, EXINE, VOYAGE: Inspired by Jules Verne, Stranger, R.O.S.E. Online, Virtual RC Racing, Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth 2, Word Of Chaos

Screenshoty

Sexy Beach 2, Alone in the Dark 4: The New Nightmare, Alone in the Dark 3, Alone in the Dark 2, Alone in the Dark 1, Prince of Persia: The Great Escape, Aqua Pearls, GTR 2, VOYAGE: Inspired by Jules Verne, Ace Ventura, R.O.S.E. Online, Sim Village 2, Turtle Odyssey, Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth 2, Legend of Aladdin, Microsoft Flight Simulator X, Disciples 2: Gallean`s Return

Obaly

Hammer & Sickle, F.D.N.Y. Firefighter American Hero, Hello Kitty: Roller Rescue, I-Ninja, Dynasty Warriors 4 Hyper, Crazy Frog Racer

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním městem ve Forza Motorsport 7 (galerie)

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním…

Forza Motorsport 7 je na světě a stejně tak jako v předchozích dílech, i nyní máme možnost zajezdit si skrze historické centrum Prahy. Pokochejte se s námi.

13.  10.  2017 | | 13 N/A
Žánr Battle Royale bere trh útokem, podívejte se na nejlepší hry

Žánr Battle Royale bere trh útokem, po…

Battle Royale sice není žádný nově objevený žánr, ale až nyní ukazuje svůj pravý potenciál. Nejenže prodejní čísla obrovsky narůstají, ale počet hráčů přesahuje i takové stálice, jako je Counter-Strike Global Offensive nebo Dota 2.

11.  10.  2017 | | 4 N/A
Hrajeme si s vláčky: Mashinky jsou zábava, i když ještě nejsou dodělané

Hrajeme si s vláčky: Mashinky jsou záb…

Nová hra vám umožní stavět tratě a posílat po nich mašinky. Budete budovat a vydělávat. Herní model je zábavný a grafika líbivá. Hra má ještě dost nedostatků a není divu, zatím se totiž jedná o vývojovou verzi dostupnou v rámci předběžného přístupu. I přesto už ale poskytne docela dost zábavy.

20.  10.  2017 | | 16 N/A
Unikly slevové akce Steamu, Halloween a Černý pátek vám vysají peněženku

Unikly slevové akce Steamu, Halloween …

Již tradičně předčasně unikají informace o připravovaných slevových tornádech na Steamu, které začnou už během následujících dní.

21.  10.  2017 | | 3 N/A
Světové recenze Middle-earth: Shadow of War mluví o hitu

Světové recenze Middle-earth: Shadow o…

Pokračování výletu do Mordoru je tu a můžeme-li věřit zahraničním kritikům, jde o důstojného nástupce.

10.  10.  2017 | | 2 N/A
Gran Turismo Sport - návrat klasiky (recenze)

Gran Turismo Sport - návrat klasiky (r…

Ikona závodních her konečně dorazila na startovní čáru a nás nezajímá nic jiného než zjistit, zda se jedná o „návrat krále“, nebo o naleštěné zklamání.

22.  10.  2017 | | 13 N/A
Middle-earth: Shadow of War - naplňte svůj osud (recenze)

Middle-earth: Shadow of War - naplňte …

Talion se vrací, aby dobyl Středozem a navždy zbavil svět zla. Povede se mu to tentokrát?

17.  10.  2017 | | 4 N/A
South Park: The Fractured But Whole – sprostí hrdinové v akci (recenze)

South Park: The Fractured But Whole – …

Důvodem, proč lidé milují South Park, je už samotný fakt, že si v dnešní době nebojí dělat srandu z černochů a nacistických krav. A v tomhle ohledu naštěstí nezklame ani nová hra.

19.  10.  2017 | | 2 N/A