AbecedaHer ve zkratce

vytisknout velikost písma
Uplynulý týden na AbeceděHer, to nebyl zdaleka jen návod na osobitou simulaci autodopravce King of the Road. V hraní si můžete pomoct trainery třeba na Prey nebo Titan Quest, neangličtináři uvítají češtiny do her jako Rollercoeaster Tycoon 3 či KOTOR 2 a to není zdaleka vše.
AbecedaHer ve zkratce

King Of The Road

Máte k dispozici malý náklaďák a snažíte se uživit autodopravou. Každý začátek je těžký, ale když se pustíte za svým snem, podaří se vám nakonec vybudovat nejúspěšnější společnost v oblasti. Cesta to však bude svízelná a život vám osladí konkurence, mafie a v neposlední řadě i zkorumpovaná policie. Konec řečí a směle do toho, neboť čas jsou peníze. Návod najdete zde.

Cheaty

Video Strip Poker, MotherLoad, Jaws Unleashed, Fate, CSI: Crime Scene Investigation, Cars: Radiator Springs Adventure.

Trainery

Chain, Chocobo World, Crime Fighter, Moscow to Berlin, Delta Force: Task Force Dagger, Aaragon Deluxe: Gold Edition, Prey, Cabela`s 4X4 Off-road Adventure 3, Cabela`s 4X4 Off-road Adventure, Battle Cruiser 3000 AD, Titan Quest, The Fate, Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow, FlatOut 2, Coffee Break, Chrome: SpecForce.

Češtiny

2006 FIFA World Cup Germany, UberSoldier (East Front), RollerCoaster Tycoon 3, Nexus: The Jupiter Incident, Liquidator: Welcome to Hell, Star Wars: Knights of the Old Republic 2: Sith Lords.

Wallpapery

Myst, Hell of a Job, Entropia Universe, Legion Arena, Warhammer: Mark of Chaos, Great Qin Warriors, UFO: Afterlight, Sensible Soccer 2006, Call of Juarez, Mage Knight: Apocalypse, Warhammer Online: Age of Reckoning, Darkstar One.

Screenshoty

PRISM: Guard Shield, Pirates of the Caribbean Online, Lemony Snicket`s: A Series of Unfortunate Events, Kingdom Under Fire: The Crusaders, Hero Online, GrandSlam Hunting 2004 Trophies, Crime Fighter, Myst, Heart of Eternity, Frontlines: Fuel of War, Fantasy Earth: Ring of Domination, EverQuest: Dragons of Norrath, EverQuest 2: The Fallen Dynasty, Eragon: The Dragon Rider Legacy, Devil May Cry 3: Dante`s Awakening Special Edition, Cosmo Lines, All Star Strip Poker, Alien Stars, Indiana Jack, John Deere: North American Farmer, MegaMan X6, MotherLoad, RollerCoaster Tycoon: Gold Edition, John Deere: American Builder Deluxe, Great Qin Warriors, UFO: Afterlight, The Fate, Stronghold: Crusader, Stronghold, Alliance: The Silent War.

Obaly

Prey, Rome: Total War - Alexander, Legion Arena: Cult of Mithras, Legion Arena, Night Watch, Coffee Break, Titan Quest, Glory of the Roman Empire.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 podzimních herních hitů, které prostě musíte mít

10 podzimních herních hitů, které pros…

Okurková sezóna již tradičně zavítala v letních měsících i do herního průmyslu. Toto období ale za chvíli končí. S počátkem podzimu se na nás zase jednou spustí lavina očekávaných titulů, které mnohdy mají ambice dosáhnout na post letošní hry roku. Co by vás v této záplavě AAA her mělo zajímat?

10.  8.  2017 | | 12 N/A
4K obrázky z Battlefieldu téměř nerozeznáte od reality

4K obrázky z Battlefieldu téměř neroze…

Battlefield 1 stále patří mezi nejlépe vypadající hry současnosti. A z některých 4K pohlednic není těžké vyvodit, proč.

13.  8.  2017 | | 12 N/A
Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Hráli jsme NHL 18: betatest na ledu

Je libo hokej? Nový ročník nejslavnější hokejové ligy světa klepe na dveře a spolu s ním i nový díl NHL od EA Sports. Jaké jsou první dojmy z betaverze?

11.  8.  2017 | | 4 N/A
7 herních pecek, které vás dostanou svou atmosférou

7 herních pecek, které vás dostanou sv…

Některé hry vám dokážou proniknout pod kůži tak hluboko, že tam zůstanou navždy. Jaké kdysi oslnily nás?

5.  8.  2017 | | 15 N/A
10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet MMO hry

10 důvodů, proč s kamarády vyzkoušet M…

MMO je zkratkou anglického Massively Multiplayer Online, což je označení her pro obrovskou masu online hráčů. Je to neutuchající fenomén, do kterého se ale mnozí zdráhají proniknout. Tady máte 10 důvodů, proč byste si měli nějakou MMO hru zahrát. Hned.

14.  8.  2017 | | 3 N/A
Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak východní tvorba udává směr (galerie)

Vypiplaný Escape From Tarkov aneb jak …

Možná jste o hře nikdy neslyšeli. Možná už se ji nemůžete dočkat. Ať je to jak chce, Tarkov nemůžete minout z jednoho důvodu - realismus.

9.  8.  2017 | | 4 N/A
Nejnovější aktualizace pro Playstation 4 konečně přinese češtinu

Nejnovější aktualizace pro Playstation…

Sony chystá na svou konzoli PS4 zbrusu novou aktualizaci s pořadovým číslem 5.0 a ta přinese celou řadu novinek. Pro našince je tu ale podstatná hlavně ta jedna.

10.  8.  2017 |
Uncharted: The Lost Legacy – když Nate není doma (recenze)

Uncharted: The Lost Legacy – když Nate…

Mysleli jste si, že série Uncharted skončí čtvrtým dílem? Tak to jste na omylu, ještě je tu Chloe a Nadine!

17.  8.  2017 | | 5 N/A