AbecedaHer ve zkratce

Uplynulý týden na AbeceděHer, to nebyl zdaleka jen návod na osobitou simulaci autodopravce King of the Road. V hraní si můžete pomoct trainery třeba na Prey nebo Titan Quest, neangličtináři uvítají češtiny do her jako Rollercoeaster Tycoon 3 či KOTOR 2 a to není zdaleka vše.
AbecedaHer ve zkratce

King Of The Road

Máte k dispozici malý náklaďák a snažíte se uživit autodopravou. Každý začátek je těžký, ale když se pustíte za svým snem, podaří se vám nakonec vybudovat nejúspěšnější společnost v oblasti. Cesta to však bude svízelná a život vám osladí konkurence, mafie a v neposlední řadě i zkorumpovaná policie. Konec řečí a směle do toho, neboť čas jsou peníze. Návod najdete zde.

Cheaty

Video Strip Poker, MotherLoad, Jaws Unleashed, Fate, CSI: Crime Scene Investigation, Cars: Radiator Springs Adventure.

Trainery

Chain, Chocobo World, Crime Fighter, Moscow to Berlin, Delta Force: Task Force Dagger, Aaragon Deluxe: Gold Edition, Prey, Cabela`s 4X4 Off-road Adventure 3, Cabela`s 4X4 Off-road Adventure, Battle Cruiser 3000 AD, Titan Quest, The Fate, Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow, FlatOut 2, Coffee Break, Chrome: SpecForce.

Češtiny

2006 FIFA World Cup Germany, UberSoldier (East Front), RollerCoaster Tycoon 3, Nexus: The Jupiter Incident, Liquidator: Welcome to Hell, Star Wars: Knights of the Old Republic 2: Sith Lords.

Wallpapery

Myst, Hell of a Job, Entropia Universe, Legion Arena, Warhammer: Mark of Chaos, Great Qin Warriors, UFO: Afterlight, Sensible Soccer 2006, Call of Juarez, Mage Knight: Apocalypse, Warhammer Online: Age of Reckoning, Darkstar One.

Screenshoty

PRISM: Guard Shield, Pirates of the Caribbean Online, Lemony Snicket`s: A Series of Unfortunate Events, Kingdom Under Fire: The Crusaders, Hero Online, GrandSlam Hunting 2004 Trophies, Crime Fighter, Myst, Heart of Eternity, Frontlines: Fuel of War, Fantasy Earth: Ring of Domination, EverQuest: Dragons of Norrath, EverQuest 2: The Fallen Dynasty, Eragon: The Dragon Rider Legacy, Devil May Cry 3: Dante`s Awakening Special Edition, Cosmo Lines, All Star Strip Poker, Alien Stars, Indiana Jack, John Deere: North American Farmer, MegaMan X6, MotherLoad, RollerCoaster Tycoon: Gold Edition, John Deere: American Builder Deluxe, Great Qin Warriors, UFO: Afterlight, The Fate, Stronghold: Crusader, Stronghold, Alliance: The Silent War.

Obaly

Prey, Rome: Total War - Alexander, Legion Arena: Cult of Mithras, Legion Arena, Night Watch, Coffee Break, Titan Quest, Glory of the Roman Empire.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole