AbecedaHer ve zkratce

Uplynulý týden na AbeceděHer, to nebyl zdaleka jen návod na osobitou simulaci autodopravce King of the Road. V hraní si můžete pomoct trainery třeba na Prey nebo Titan Quest, neangličtináři uvítají češtiny do her jako Rollercoeaster Tycoon 3 či KOTOR 2 a to není zdaleka vše.
AbecedaHer ve zkratce

King Of The Road

Máte k dispozici malý náklaďák a snažíte se uživit autodopravou. Každý začátek je těžký, ale když se pustíte za svým snem, podaří se vám nakonec vybudovat nejúspěšnější společnost v oblasti. Cesta to však bude svízelná a život vám osladí konkurence, mafie a v neposlední řadě i zkorumpovaná policie. Konec řečí a směle do toho, neboť čas jsou peníze. Návod najdete zde.

Cheaty

Video Strip Poker, MotherLoad, Jaws Unleashed, Fate, CSI: Crime Scene Investigation, Cars: Radiator Springs Adventure.

Trainery

Chain, Chocobo World, Crime Fighter, Moscow to Berlin, Delta Force: Task Force Dagger, Aaragon Deluxe: Gold Edition, Prey, Cabela`s 4X4 Off-road Adventure 3, Cabela`s 4X4 Off-road Adventure, Battle Cruiser 3000 AD, Titan Quest, The Fate, Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow, FlatOut 2, Coffee Break, Chrome: SpecForce.

Češtiny

2006 FIFA World Cup Germany, UberSoldier (East Front), RollerCoaster Tycoon 3, Nexus: The Jupiter Incident, Liquidator: Welcome to Hell, Star Wars: Knights of the Old Republic 2: Sith Lords.

Wallpapery

Myst, Hell of a Job, Entropia Universe, Legion Arena, Warhammer: Mark of Chaos, Great Qin Warriors, UFO: Afterlight, Sensible Soccer 2006, Call of Juarez, Mage Knight: Apocalypse, Warhammer Online: Age of Reckoning, Darkstar One.

Screenshoty

PRISM: Guard Shield, Pirates of the Caribbean Online, Lemony Snicket`s: A Series of Unfortunate Events, Kingdom Under Fire: The Crusaders, Hero Online, GrandSlam Hunting 2004 Trophies, Crime Fighter, Myst, Heart of Eternity, Frontlines: Fuel of War, Fantasy Earth: Ring of Domination, EverQuest: Dragons of Norrath, EverQuest 2: The Fallen Dynasty, Eragon: The Dragon Rider Legacy, Devil May Cry 3: Dante`s Awakening Special Edition, Cosmo Lines, All Star Strip Poker, Alien Stars, Indiana Jack, John Deere: North American Farmer, MegaMan X6, MotherLoad, RollerCoaster Tycoon: Gold Edition, John Deere: American Builder Deluxe, Great Qin Warriors, UFO: Afterlight, The Fate, Stronghold: Crusader, Stronghold, Alliance: The Silent War.

Obaly

Prey, Rome: Total War - Alexander, Legion Arena: Cult of Mithras, Legion Arena, Night Watch, Coffee Break, Titan Quest, Glory of the Roman Empire.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním městem ve Forza Motorsport 7 (galerie)

Praha stověžatá aneb projížďka hlavním…

Forza Motorsport 7 je na světě a stejně tak jako v předchozích dílech, i nyní máme možnost zajezdit si skrze historické centrum Prahy. Pokochejte se s námi.

13.  10.  2017 | | 13 N/A
Žánr Battle Royale bere trh útokem, podívejte se na nejlepší hry

Žánr Battle Royale bere trh útokem, po…

Battle Royale sice není žádný nově objevený žánr, ale až nyní ukazuje svůj pravý potenciál. Nejenže prodejní čísla obrovsky narůstají, ale počet hráčů přesahuje i takové stálice, jako je Counter-Strike Global Offensive nebo Dota 2.

11.  10.  2017 | | 4 N/A
Fotbálek PES 2018 vypadá díky vychytávce Ansel skoro jako přímý přenos

Fotbálek PES 2018 vypadá díky vychytáv…

Pro Evolution Soccer 2018 rozhodně má své problémy, ale díky funkci típání screenshotu Ansel od společnosti Nvidia z toho můžete udělat pořádnou podívanou.

8.  10.  2017 | | 3 N/A
Světové recenze Middle-earth: Shadow of War mluví o hitu

Světové recenze Middle-earth: Shadow o…

Pokračování výletu do Mordoru je tu a můžeme-li věřit zahraničním kritikům, jde o důstojného nástupce.

10.  10.  2017 | | 2 N/A
Middle-earth: Shadow of War - naplňte svůj osud (recenze)

Middle-earth: Shadow of War - naplňte …

Talion se vrací, aby dobyl Středozem a navždy zbavil svět zla. Povede se mu to tentokrát?

17.  10.  2017 | | 3 N/A
FIFA 18: zpět a ve formě (recenze)

FIFA 18: zpět a ve formě (recenze)

Po nejnovějším ročníku fotbálku PES se vrací i EA se svou značkou. Je FIFA nejlepším fotbalem na trhu?

9.  10.  2017 | | 1 N/A
South Park: The Fractured But Whole – sprostí hrdinové v akci (recenze)

South Park: The Fractured But Whole – …

Důvodem, proč lidé milují South Park, je už samotný fakt, že si v dnešní době nebojí dělat srandu z černochů a nacistických krav. A v tomhle ohledu naštěstí nezklame ani nová hra.

19.  10.  2017 | | 2 N/A
Venku jsou první záběry ze hry Jurassic World Evolution

Venku jsou první záběry ze hry Jurassi…

Konečně se na nás chystá budovatelská strategie ze světa Jurassic Parku, kde si postavíte vlastní parčík. A tvůrci uvolnili první záběry ze hry.

9.  10.  2017 |