AbecedaHer ve zkratce

Uplynulý týden na AbeceděHer, to nebyl zdaleka jen návod na osobitou simulaci autodopravce King of the Road. V hraní si můžete pomoct trainery třeba na Prey nebo Titan Quest, neangličtináři uvítají češtiny do her jako Rollercoeaster Tycoon 3 či KOTOR 2 a to není zdaleka vše.
AbecedaHer ve zkratce

King Of The Road

Máte k dispozici malý náklaďák a snažíte se uživit autodopravou. Každý začátek je těžký, ale když se pustíte za svým snem, podaří se vám nakonec vybudovat nejúspěšnější společnost v oblasti. Cesta to však bude svízelná a život vám osladí konkurence, mafie a v neposlední řadě i zkorumpovaná policie. Konec řečí a směle do toho, neboť čas jsou peníze. Návod najdete zde.

Cheaty

Video Strip Poker, MotherLoad, Jaws Unleashed, Fate, CSI: Crime Scene Investigation, Cars: Radiator Springs Adventure.

Trainery

Chain, Chocobo World, Crime Fighter, Moscow to Berlin, Delta Force: Task Force Dagger, Aaragon Deluxe: Gold Edition, Prey, Cabela`s 4X4 Off-road Adventure 3, Cabela`s 4X4 Off-road Adventure, Battle Cruiser 3000 AD, Titan Quest, The Fate, Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow, FlatOut 2, Coffee Break, Chrome: SpecForce.

Češtiny

2006 FIFA World Cup Germany, UberSoldier (East Front), RollerCoaster Tycoon 3, Nexus: The Jupiter Incident, Liquidator: Welcome to Hell, Star Wars: Knights of the Old Republic 2: Sith Lords.

Wallpapery

Myst, Hell of a Job, Entropia Universe, Legion Arena, Warhammer: Mark of Chaos, Great Qin Warriors, UFO: Afterlight, Sensible Soccer 2006, Call of Juarez, Mage Knight: Apocalypse, Warhammer Online: Age of Reckoning, Darkstar One.

Screenshoty

PRISM: Guard Shield, Pirates of the Caribbean Online, Lemony Snicket`s: A Series of Unfortunate Events, Kingdom Under Fire: The Crusaders, Hero Online, GrandSlam Hunting 2004 Trophies, Crime Fighter, Myst, Heart of Eternity, Frontlines: Fuel of War, Fantasy Earth: Ring of Domination, EverQuest: Dragons of Norrath, EverQuest 2: The Fallen Dynasty, Eragon: The Dragon Rider Legacy, Devil May Cry 3: Dante`s Awakening Special Edition, Cosmo Lines, All Star Strip Poker, Alien Stars, Indiana Jack, John Deere: North American Farmer, MegaMan X6, MotherLoad, RollerCoaster Tycoon: Gold Edition, John Deere: American Builder Deluxe, Great Qin Warriors, UFO: Afterlight, The Fate, Stronghold: Crusader, Stronghold, Alliance: The Silent War.

Obaly

Prey, Rome: Total War - Alexander, Legion Arena: Cult of Mithras, Legion Arena, Night Watch, Coffee Break, Titan Quest, Glory of the Roman Empire.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

17.  1.  2018 |
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

13.  1.  2018 | | 7 N/A
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A