AbecedaHer ve zkratce

Uplynulý týden na AbeceděHer, to nebyl zdaleka jen návod na osobitou simulaci autodopravce King of the Road. V hraní si můžete pomoct trainery třeba na Prey nebo Titan Quest, neangličtináři uvítají češtiny do her jako Rollercoeaster Tycoon 3 či KOTOR 2 a to není zdaleka vše.
AbecedaHer ve zkratce

King Of The Road

Máte k dispozici malý náklaďák a snažíte se uživit autodopravou. Každý začátek je těžký, ale když se pustíte za svým snem, podaří se vám nakonec vybudovat nejúspěšnější společnost v oblasti. Cesta to však bude svízelná a život vám osladí konkurence, mafie a v neposlední řadě i zkorumpovaná policie. Konec řečí a směle do toho, neboť čas jsou peníze. Návod najdete zde.

Cheaty

Video Strip Poker, MotherLoad, Jaws Unleashed, Fate, CSI: Crime Scene Investigation, Cars: Radiator Springs Adventure.

Trainery

Chain, Chocobo World, Crime Fighter, Moscow to Berlin, Delta Force: Task Force Dagger, Aaragon Deluxe: Gold Edition, Prey, Cabela`s 4X4 Off-road Adventure 3, Cabela`s 4X4 Off-road Adventure, Battle Cruiser 3000 AD, Titan Quest, The Fate, Pirates of the Caribbean: The Legend of Jack Sparrow, FlatOut 2, Coffee Break, Chrome: SpecForce.

Češtiny

2006 FIFA World Cup Germany, UberSoldier (East Front), RollerCoaster Tycoon 3, Nexus: The Jupiter Incident, Liquidator: Welcome to Hell, Star Wars: Knights of the Old Republic 2: Sith Lords.

Wallpapery

Myst, Hell of a Job, Entropia Universe, Legion Arena, Warhammer: Mark of Chaos, Great Qin Warriors, UFO: Afterlight, Sensible Soccer 2006, Call of Juarez, Mage Knight: Apocalypse, Warhammer Online: Age of Reckoning, Darkstar One.

Screenshoty

PRISM: Guard Shield, Pirates of the Caribbean Online, Lemony Snicket`s: A Series of Unfortunate Events, Kingdom Under Fire: The Crusaders, Hero Online, GrandSlam Hunting 2004 Trophies, Crime Fighter, Myst, Heart of Eternity, Frontlines: Fuel of War, Fantasy Earth: Ring of Domination, EverQuest: Dragons of Norrath, EverQuest 2: The Fallen Dynasty, Eragon: The Dragon Rider Legacy, Devil May Cry 3: Dante`s Awakening Special Edition, Cosmo Lines, All Star Strip Poker, Alien Stars, Indiana Jack, John Deere: North American Farmer, MegaMan X6, MotherLoad, RollerCoaster Tycoon: Gold Edition, John Deere: American Builder Deluxe, Great Qin Warriors, UFO: Afterlight, The Fate, Stronghold: Crusader, Stronghold, Alliance: The Silent War.

Obaly

Prey, Rome: Total War - Alexander, Legion Arena: Cult of Mithras, Legion Arena, Night Watch, Coffee Break, Titan Quest, Glory of the Roman Empire.

Nejnovější komentáře

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hráči kouzlí s fotorežimem v God of War, výsledkem jsou nádherné obrázky

Hráči kouzlí s fotorežimem v God of Wa…

God of War je jednou z nejlépe vypadajících her současnosti a fotorežim je toho jasným důkazem.

16.  5.  2018 | | 2 N/A
Wargaming pod palbou kritiky: podvodník jako kontributor World of Tanks?

Wargaming pod palbou kritiky: podvodní…

Českou a slovenskou komunitou světoznámého MMO World of Tanks otřásá skandál. Co se stalo?

24.  5.  2018 | | 20 N/A
Playstation 4 je na konci svého životního cyklu, říká šéf konzolové divize

Playstation 4 je na konci svého životn…

Konzole PS4 už se pomalu blíží konci cesty a za rohem začíná vykukovat další generace.

22.  5.  2018 | | 17 N/A
Call of Duty: Black Ops 4 je novým dílem série, co boří zažité standardy

Call of Duty: Black Ops 4 je novým díl…

Prvotní představení máme za sebou, teď přišel čas na nášup videí a obrázků z očekávané akce.

18.  5.  2018 | | 8 N/A
Detroit Become Human: co stojí svoboda? (recenze)

Detroit Become Human: co stojí svoboda…

Quantic Dream opět přináší příběhový epos z žánru, ve kterém je špičkou. Podařil se úspěšný návrat?

24.  5.  2018 |
Zaklínač: Dobrodružná hra - obuj si boty železné (recenze)

Zaklínač: Dobrodružná hra - obuj si bo…

Dohráli jste všechny tři díly videoherního Zaklínače a ságu i s povídkami znáte stránku po stránce? Pak je na čase vyzkoušet deskovou hru Zaklínač: Dobrodružná hra, která vás přenese do zaklínačského světa plného strig, graveinů, ghúlů a dalších starých známých.

22.  5.  2018 | | 8 N/A
Marvel v herním průmyslu: nastává zlom po vzoru filmů?

Marvel v herním průmyslu: nastává zlom…

Jednomu ze dvou největších komiksových vydavatelství světa se to v poslední době daří jak na poli komiksů, tak na filmovém plátně. Co se ale týče produkce počítačových her, nikdy na tom nebylo extra dobře. To se ale možná v blízké budoucnosti změní a my si tak užijete s našimi oblíbenými superhrdiny a záporáky také nějaké pořádné herní dobrodružství.

20.  5.  2018 | | 2 N/A
State of Decay 2: už jsou tady zase (recenze)

State of Decay 2: už jsou tady zase (r…

Další zombie apokalypsa je tu, jste na ni připraveni?

21.  5.  2018 | | 1 N/A