AbecedaHer ve zkratce

V minulém týdnu přinesla AbecedaHer nejen několik návodů - kupříkladu na Kingdom Under Fire: Gold Edition - ale například i cheaty na The Elder Scrolls 4: Oblivion nebo The Godfather či češtiny pro Grand Theft Auto: Vice City nebo Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth 2 a řadu dalších.
AbecedaHer ve zkratce

Commandos: Strike Force

Narozdíl od předchozích strategií ze série Commandos v tomto případě jde o taktickou first-person střílečku. V ní budete ovládat tři postavy (Green Beret, Sniper, Spy) s rozdílnými dovednostmi, jako například používání zbraní či speciálního vybavení, schopnostmi vydat se na infiltrační, tajné a sabotážní mise nebo pokládat bomby. Ve třech kampaních se během druhé světové války podíváte do Norska, Ruska a Francie, kde bude možné plnit úkoly mnoha různými cestami přesně tak, jak si je naplánujete. Návod je zde.

  

Kingdom Under Fire: Gold Edition

Skvělá realtimová strategie, odehrávající se ve světě dávné fantasy minulosti. Můžete hrát na straně dobra i zla a během hraní se můžete naučit využívat schopností neuvěřitelných 70-ti různých jednotek a jedinečných hrdinů, celkem 11 misí za stranu dobra a stejně tolik za stranu zla. Ve hře jsou využity prvky RPG a celá rozsáhlá hra je kompletně v české verzi. Návod je zde.

Sniper Elite

Sniper Elite je titul do britského týmu Rebellion, který se dá označit jako third/first person akce a simulace snipera. Hráč přebírá roli německého vojáka Petera Mauera, který výměnou za azyl v USA plní tajné mise pro americkou tajnou službu OSS. Hra se odehrává na konci války na jaře 1945 ve válkou poničeném Berlíne a jeho okolí. K dispozici je singleplayer kampaň o 10 kapitol vždy s několika misemi s různou náplní, která však vždy dává hráči možnost plnit úkoly svým osobitým způsobem. Díky tomu hra nabízí i poměrně slušnou míru znovuhratelnosti. Návod je zde.

  

Cheaty

Tycoon City: New York, The Elder Scrolls 4: Oblivion, The Godfather.

Trainery

Pyramid Runner, Billy Bob: Invasion to the Flying Islands, Tricked n` Tuned: West Coast Streets, Rainbow Six: Lockdown, Worms 4: Mayhem, War World, Crashday, WarCraft 3: The Frozen Throne, Commandos: Strike Force, The Godfather, Tanks 3D: Reign Of Steel.

Češtiny

Grand Theft Auto: Vice City, Grand Prix 4, Grand Theft Auto 3, Ford Racing 3, Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth 2, Command & Conquer: Generals, Ford Street Racing, Monkey Island 1: The Secret of Monkey Island, Angels vs. Devils.

Wallpapery

WarRock, Lazeska: Sky Fantasy, BOTS!!, Civilization 3: Complete Edition, Land Of The Dead: Road to Fiddler`s Green, Rome: Total War - Barbarian Invasion, Terra: Formations, Sonic Mega Collection Plus, Pathologic, GunZ The Duel, Sid Meier`s Railroads!.

Screenshoty

Desperate Housewives, Nitro Stunt Racing, Pyramid Runner, Dominions 3: the Awakening, Hard Truck Tycoon, Three Musketeers, Trainz Railroad Simulator 2006, Duke Nukem: Manhattan Project, Earache Extreme Metal Racing, Battlefield 2142, Power of Destruction, Astonia 3, Age of Wonders: Shadow Magic, Age of Wonders 2: The Wizard`s Throne, Baldur`s Gate 2: Throne of Bhaal, Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura, Age of Wonders, Terra: Formations, Illumina, Utopia City, Big Mutha Truckers, F.A. Premier League Football Manager 2001, B-17 Gunner: Air War Over Germany, B-17 Flying Fortress: The Mighty 8th, Arthur`s Quest: Battle for the Kingdom, Counter-Strike, F.A. Premier League Football Manager 99, F.A. Premier League Football Manager 2000.

Obaly

Virtual Skipper 4, Unreal Tournament 2007, Half-Life 2: Aftermath, Trainz Railroad Simulator 2006, Loco Mania, Ford Street Racing, Gene Troopers, The Godfather, Rugby 06, War World: Tactical Combat.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole