AbecedaHer ve zkratce

V minulém týdnu přinesla AbecedaHer nejen několik návodů - kupříkladu na Kingdom Under Fire: Gold Edition - ale například i cheaty na The Elder Scrolls 4: Oblivion nebo The Godfather či češtiny pro Grand Theft Auto: Vice City nebo Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth 2 a řadu dalších.
AbecedaHer ve zkratce

Commandos: Strike Force

Narozdíl od předchozích strategií ze série Commandos v tomto případě jde o taktickou first-person střílečku. V ní budete ovládat tři postavy (Green Beret, Sniper, Spy) s rozdílnými dovednostmi, jako například používání zbraní či speciálního vybavení, schopnostmi vydat se na infiltrační, tajné a sabotážní mise nebo pokládat bomby. Ve třech kampaních se během druhé světové války podíváte do Norska, Ruska a Francie, kde bude možné plnit úkoly mnoha různými cestami přesně tak, jak si je naplánujete. Návod je zde.

  

Kingdom Under Fire: Gold Edition

Skvělá realtimová strategie, odehrávající se ve světě dávné fantasy minulosti. Můžete hrát na straně dobra i zla a během hraní se můžete naučit využívat schopností neuvěřitelných 70-ti různých jednotek a jedinečných hrdinů, celkem 11 misí za stranu dobra a stejně tolik za stranu zla. Ve hře jsou využity prvky RPG a celá rozsáhlá hra je kompletně v české verzi. Návod je zde.

Sniper Elite

Sniper Elite je titul do britského týmu Rebellion, který se dá označit jako third/first person akce a simulace snipera. Hráč přebírá roli německého vojáka Petera Mauera, který výměnou za azyl v USA plní tajné mise pro americkou tajnou službu OSS. Hra se odehrává na konci války na jaře 1945 ve válkou poničeném Berlíne a jeho okolí. K dispozici je singleplayer kampaň o 10 kapitol vždy s několika misemi s různou náplní, která však vždy dává hráči možnost plnit úkoly svým osobitým způsobem. Díky tomu hra nabízí i poměrně slušnou míru znovuhratelnosti. Návod je zde.

  

Cheaty

Tycoon City: New York, The Elder Scrolls 4: Oblivion, The Godfather.

Trainery

Pyramid Runner, Billy Bob: Invasion to the Flying Islands, Tricked n` Tuned: West Coast Streets, Rainbow Six: Lockdown, Worms 4: Mayhem, War World, Crashday, WarCraft 3: The Frozen Throne, Commandos: Strike Force, The Godfather, Tanks 3D: Reign Of Steel.

Češtiny

Grand Theft Auto: Vice City, Grand Prix 4, Grand Theft Auto 3, Ford Racing 3, Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth 2, Command & Conquer: Generals, Ford Street Racing, Monkey Island 1: The Secret of Monkey Island, Angels vs. Devils.

Wallpapery

WarRock, Lazeska: Sky Fantasy, BOTS!!, Civilization 3: Complete Edition, Land Of The Dead: Road to Fiddler`s Green, Rome: Total War - Barbarian Invasion, Terra: Formations, Sonic Mega Collection Plus, Pathologic, GunZ The Duel, Sid Meier`s Railroads!.

Screenshoty

Desperate Housewives, Nitro Stunt Racing, Pyramid Runner, Dominions 3: the Awakening, Hard Truck Tycoon, Three Musketeers, Trainz Railroad Simulator 2006, Duke Nukem: Manhattan Project, Earache Extreme Metal Racing, Battlefield 2142, Power of Destruction, Astonia 3, Age of Wonders: Shadow Magic, Age of Wonders 2: The Wizard`s Throne, Baldur`s Gate 2: Throne of Bhaal, Arcanum: Of Steamworks and Magick Obscura, Age of Wonders, Terra: Formations, Illumina, Utopia City, Big Mutha Truckers, F.A. Premier League Football Manager 2001, B-17 Gunner: Air War Over Germany, B-17 Flying Fortress: The Mighty 8th, Arthur`s Quest: Battle for the Kingdom, Counter-Strike, F.A. Premier League Football Manager 99, F.A. Premier League Football Manager 2000.

Obaly

Virtual Skipper 4, Unreal Tournament 2007, Half-Life 2: Aftermath, Trainz Railroad Simulator 2006, Loco Mania, Ford Street Racing, Gene Troopers, The Godfather, Rugby 06, War World: Tactical Combat.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

V Assassin

V Assassin's Creed Ragnarok procestujete Evropu, p…

Další díl populární série začíná unikat na internet stále více a oficiální odhalení už je víceméně na spadnutí.

11.  1.  2020 | | 5 N/A
Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu ke hraní zcela zdarma

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu k…

Kdy, když ne teď.

22.  1.  2020 | | 12 N/A
CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke konci vývoje Cyberpunku

CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke…

Dokončit Cyberpunk 2077 není pro vývojáře žádný med a to nejhorší zřejmě teprve přijde.

20.  1.  2020 | | 5 N/A
Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Nedávno jsme dostali možnost vyzkoušet si ve Varšavě nový Doom Eternal. A stálo to za to! Takhle brutální a rychlou řežbu jsme tu ještě neměli.

21.  1.  2020 | | 12 N/A
Black Desert Mobile: orgie herních nadšenců | Recenze

Black Desert Mobile: orgie herních nadšenců | Rece…

Masivní MMORPG Black Desert konečně dorazilo na mobilní telefony a vypadá to na hodně slušnou zábavu.

13.  1.  2020 | | 3 N/A