AbecedaHer ve zkratce

V uplynulém týdnu přinesla AbecedaHer nejen návody na Undercroft či Half-Life: Invasion, ale kupříkladu i cheaty na Black & White, cheaty na Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth 2 či češtiny pro Counter-Strike: Source a Counter-Strike a mnoho dalších.
AbecedaHer ve zkratce

Undercroft

Přichází velké nebezpečí – na opuštěném královském hřbitově se probouzí velké zlo, nemrtví křižují okolní krajinou a každý, kdo by chtěl prozkoumat jejich tajemství, zemřel. Tyto zprávy se dostávají k vaší skupince dobrodruhů. A tím, jak asi tušíte, začíná již samotná hra. Věřte nebo ne, Undercroft je klasickým dungeonem podobným třeba starým dílům Wizardry. Autoři však nelenili a kromě skvělého vizuálního kabátku také zapracovali na originálním a moderně pojatém herním systému. Návod je zde.

  

TZAR: The Burden of the Crown

Tzar je novou strategickou hrou bulharského týmu Haemimont Multimedia, která ihned zaujme velkou podobností a stejným herním principem, jaké naleznete u Warcraftu 2. Co zprvu příliš nepotěší je fakt, že prezentace hry, úvodní příběh, který hráče seznamuje s dějem, se zprvu jeví jako něco, co snad jakoby autoři považovali téměř za nutné zlo, protože příběh je téměř horší, než jedno velké neznámo. Dozvídáme se, že zkrátka existovalo nějaké zlo a byly nějaké války, které byly sice hrozné, ale kdo proti komu a proč vůbec bojoval, vám naprosto unikne a to je vskutku veliká škoda. Návod je zde.

Half-Life: Invasion

Tato modifikace totiž modifikuje opravdu vše, co se Half-Lifu týče. Naleznete nové textury, modely, zvuky, nové zbraně (z 16 jich je 12 nových), možnost zajezdit si v tanku a také nové efekty, které se opravdu povedly. Viděli jste například už v nějaké modifikaci možnost ustřelit končetinu nebo pěkně udělané díry ve skle? V této hře můžete očekávat prášení a odpadávání kousků zdi při střelbě, otřes obrazovky po výbuchu, světelné efekty a spostu dalších realistických prvků. Hrajete za Gordona a hra začíná letem vesmírem ve vagonu, ve kterém jste se ocitli na konci Half-Lifu, kde odmítnete G-manovu nabídku. Návod je zde.

  

Cheaty

Shrek Super Slam, Space Rangers 2: Dominators, Offshore Racer, Hrady, Black & White 2.

Trainery

Incrediball: The Seven Sapphires, 3D Alien Invasion, Clive Barker`s Undying, Adventure Pinball - Forgotten Island, SWAT 4: the Stetchkov Syndicate, The Sims 2: Open for Business, KISS Pinball, Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth 2.

Češtiny

Land Of The Dead: Road to Fiddler`s Green, Sentinel: Descendants in Time (Realms of Illusion), Counter-Strike: Source, Counter-Strike: Condition ZeroCounter-Strike, Commandos 3: Destination Berlin, Comanche 4, Colin McRae Rally 04, Colin McRAE Rally, Call of Duty 2, Call of Duty: United Offensive, Chaser, Carnivores 2, Carnivores.

Wallpapery

Battle of Europe: Royal Air Forces, Halo 2, Shattered Union, everGirl, Flyonoid, Flashpoint Germany, Rogue Trooper, Officers: World War 1939-1945.

Screenshoty

Pirates of The XXI Century, Warhammer Online: Age of Reckoning, Culpa Innata, Stoked Rider featuring Tommy Brunner, Fallen Kingdoms, Incrediball: The Seven Sapphires, Dungeon Siege: Legends of Aranna, Dungeon Siege, F1 2000, Dino Crisis, Star Trek: Legacy, Avoyd, Battlestrike: The Road to Berlin, Dirt Track Racing: Pinball, Crazy Taxi 2, Dirt Track Racing 2, Dirt Track Racing Australia, Dirt Track Racing Sprint Cars, Dirt Track Racing, Commandos: Beyond the Call of Duty, Paris Chase, Offshore Racer, Undercroft, ZZT, Zork: Nemesis, Zork: Grand Inquisitor, Space Empires 3, Food Force, Flashpoint Germany, Hrady, Half-Life: Invasion, Resident Evil 4, Star Heritage 0: Ship of Ages, Cube, Birth Of America, Back To Gaya.

Obaly

American Conquest: Divided Nation, Wintersport Pro 2006 (Winter Challenge), The Sims 2: Open for Business, ToCA Race Driver 3, The Apprentice, Marc Ecko`s Getting Up: Contents Under Pressure, L.A. Rush.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A