AbecedaHer ve zkratce

V uplynulém týdnu se na AbeceděHer objevily nejen návody na Call of Cthulhu či Emergency 3, ale kupříkladu i trainery na Hitman 4: Blood Money či The Da Vinci Code a mnoho dalších.
AbecedaHer ve zkratce

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth

Vaše jméno je Jack Walters a jste soukromým detektivem. Jedné deštivé noci roku 1915 vás policie přizvala k případu fanatické sekty, jejíž členové byli ozbrojení, nebezpeční a chtěli jednat pouze s vámi. Uvnitř zatuchlého brlohu jste ale zjistili, že již není s kým jednat, způsobila to hromadná sebevražda. V útrobách domu jste našli něco hodně moc podivného, vzápětí se vám zatmnělo před očima a když jste se probrali, od světa vás dělily neprostupné mříže ústavu pro choromyslné. Od té noci uplynulo šest a půl roku a z blázince vás už propustili. Právě teď máte přidělený jako soukromé očko nový případ, zjistit příčiny zmizení osoby v jakémsi zapadlém městečku s názvem Innsmouth. Návod je zde.

Emergency 3: Mission Life

ER3 je realtime strategie, která pojednává o práci čtyř složek, které jsou třeba k řešení nebezpečných situací. Jedná se o Policii, Hasiče, Ambulanci a Záchranáře, nebo spíše o technický tým. Autoři si na nás hráče připravili dvacet misí, ve kterých si vyzkoušíte záchranné práce při různých úkolech. Několik úkolů je převzato z filmů a seriálů, které jste mohli vidět i na našich obrazovkách. Například mise Rychle a Zběsile, kdy po nehodě při nelegálních závodech zachraňujete přejeté chodce a chytáte viníka nehody, nebo řetězová nehoda na dálnici jako v Kobře 11. Návod je zde.

Cheaty

Half-Life: Sven Co-op, Act of War: High Treason, Immoral Study #1: Reiko Shirakawa, Richard Burns Rally, Emergency 4: Global Fighters for Life.

Trainery

Avalanche, Avoyd, The Da Vinci Code, Hitman 4: Blood Money, CycleMan, Clash (Alawar games), X-Men: The Official Game, A Day At The Beach Slots, Bricks of Egypt.

Češtiny

Toca 2: Touring Cars, The Hulk, Terminator 3: War of the Machines, Desperados 2: Coopers Revenge, Tactical Ops: Assault on Terror, Swat 4: Special Weapons and Tactics, Zapper.

Wallpapery

Hard Truck Apocalypse: Rise of Clans, Dangerous Waters, Pacific Storm: Allies, The Stalin Subway: Red Veil, Xiah: Oriental Fantasy Online, PC Football 2007, 2006 FIFA World Cup Germany, NFL Head Coach, Zoo Tycoon 2: African Adventure, Secret Files: Tunguska, Soul of the Ultimate Nation (SUN), World War II Combat: Road to Berlin, Spongebob Squarepants: Battle For Bikini Bottom, No One Lives Forever 2: Contract J.A.C.K..

Screenshoty

The Ultimate Billiards, Hard Truck Apocalypse: Rise of Clans, Half-Life: Sven Co-op, Spells of Gold, The Entente: World War I Battlefields, Rescue: The Russian Leopard, Box Of Tricks, Aggression: Europe 1914, Pacific Storm: Allies, The Stalin Subway: Red Veil, MARCH!: Offworld Recon, Echelon: Wind Warriors, Echelon, The Legend of the Dragon, PC Football 2007. Immoral Study #1: Reiko Shirakawa, Xpand Rally Xtreme, Heavy Duty, Clash (Alawar games), Secret Files: Tunguska, Dead Island, Swashbucklers: Blue & Grey, Age of Pirates: Caribbean Tales, Pro Evolution Soccer 6, Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade.

Obaly

The Da Vinci Code, Taito Legends, Law and Order: Criminal Intent, Heroes of Might & Magic 5, Dreamfall: The Longest Journey, Paradise.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A