AbecedaHer ve zkratce

V uplynulém týdnu se na AbeceděHer objevily nejen návody na Call of Cthulhu či Emergency 3, ale kupříkladu i trainery na Hitman 4: Blood Money či The Da Vinci Code a mnoho dalších.
AbecedaHer ve zkratce

Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth

Vaše jméno je Jack Walters a jste soukromým detektivem. Jedné deštivé noci roku 1915 vás policie přizvala k případu fanatické sekty, jejíž členové byli ozbrojení, nebezpeční a chtěli jednat pouze s vámi. Uvnitř zatuchlého brlohu jste ale zjistili, že již není s kým jednat, způsobila to hromadná sebevražda. V útrobách domu jste našli něco hodně moc podivného, vzápětí se vám zatmnělo před očima a když jste se probrali, od světa vás dělily neprostupné mříže ústavu pro choromyslné. Od té noci uplynulo šest a půl roku a z blázince vás už propustili. Právě teď máte přidělený jako soukromé očko nový případ, zjistit příčiny zmizení osoby v jakémsi zapadlém městečku s názvem Innsmouth. Návod je zde.

Emergency 3: Mission Life

ER3 je realtime strategie, která pojednává o práci čtyř složek, které jsou třeba k řešení nebezpečných situací. Jedná se o Policii, Hasiče, Ambulanci a Záchranáře, nebo spíše o technický tým. Autoři si na nás hráče připravili dvacet misí, ve kterých si vyzkoušíte záchranné práce při různých úkolech. Několik úkolů je převzato z filmů a seriálů, které jste mohli vidět i na našich obrazovkách. Například mise Rychle a Zběsile, kdy po nehodě při nelegálních závodech zachraňujete přejeté chodce a chytáte viníka nehody, nebo řetězová nehoda na dálnici jako v Kobře 11. Návod je zde.

Cheaty

Half-Life: Sven Co-op, Act of War: High Treason, Immoral Study #1: Reiko Shirakawa, Richard Burns Rally, Emergency 4: Global Fighters for Life.

Trainery

Avalanche, Avoyd, The Da Vinci Code, Hitman 4: Blood Money, CycleMan, Clash (Alawar games), X-Men: The Official Game, A Day At The Beach Slots, Bricks of Egypt.

Češtiny

Toca 2: Touring Cars, The Hulk, Terminator 3: War of the Machines, Desperados 2: Coopers Revenge, Tactical Ops: Assault on Terror, Swat 4: Special Weapons and Tactics, Zapper.

Wallpapery

Hard Truck Apocalypse: Rise of Clans, Dangerous Waters, Pacific Storm: Allies, The Stalin Subway: Red Veil, Xiah: Oriental Fantasy Online, PC Football 2007, 2006 FIFA World Cup Germany, NFL Head Coach, Zoo Tycoon 2: African Adventure, Secret Files: Tunguska, Soul of the Ultimate Nation (SUN), World War II Combat: Road to Berlin, Spongebob Squarepants: Battle For Bikini Bottom, No One Lives Forever 2: Contract J.A.C.K..

Screenshoty

The Ultimate Billiards, Hard Truck Apocalypse: Rise of Clans, Half-Life: Sven Co-op, Spells of Gold, The Entente: World War I Battlefields, Rescue: The Russian Leopard, Box Of Tricks, Aggression: Europe 1914, Pacific Storm: Allies, The Stalin Subway: Red Veil, MARCH!: Offworld Recon, Echelon: Wind Warriors, Echelon, The Legend of the Dragon, PC Football 2007. Immoral Study #1: Reiko Shirakawa, Xpand Rally Xtreme, Heavy Duty, Clash (Alawar games), Secret Files: Tunguska, Dead Island, Swashbucklers: Blue & Grey, Age of Pirates: Caribbean Tales, Pro Evolution Soccer 6, Warhammer 40.000: Dawn of War - Dark Crusade.

Obaly

The Da Vinci Code, Taito Legends, Law and Order: Criminal Intent, Heroes of Might & Magic 5, Dreamfall: The Longest Journey, Paradise.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Fallout a Stubbs the Zombie zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na Fallout a Stub…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

15.  10.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutra…

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

19.  10.  2021 | |85 N/A
Michal MaliarovMartin NahodilVojtěch Matušinský
TémaFree-to-play
V prosinci se dočkáme oznámení "velkého" remaku pro Playstation

V prosinci se dočkáme oznámení "velkého" remaku pr…

Šušká se o návratu velké herní značky, která opět ožije na nové generaci konzole od Sony.

11.  10.  2021 | |4 N/A
Michal Maliarov
PlayStationSpekulaceKonzole
Rockstar oznámil Grand Theft Auto: The Trilogy. Vylepšené kultovní díly série

Rockstar oznámil Grand Theft Auto: The Trilogy. Vy…

Po spoustě úniků to tu máme konečně oficiálně.

8.  10.  2021 | |10 N/A
Michal Maliarov
Rockstar GamesGTAVideo
Recenze hry FIFA 22. Fotbal nové generace

Recenze hry FIFA 22. Fotbal nové generace

Návrat na zelený pažit pro novou sezónu dorazil se spoustou novinek a udělal ze série FIFA zážitek blížící se fotbalu, jako nikdy dříve.

14.  10.  2021 | |10 N/A
Martin Havel
RecenzeSportovní
Recenze hry Hot Wheels Unleashed. Připravte se na vřískot plastových kol!

Recenze hry Hot Wheels Unleashed. Připravte se na …

Populární dětská hračka se snaží oslovit i dospělé publikum. Nová závodní hra nabízí divoké závody, které nic neodpouští a snadno se stanou návykovými.

10.  10.  2021 | |2 N/A
Vojtěch Matušinský
RecenzeZávodní
Vybrali jsme nejlepší metroidvanie posledních let. Dobrodružství s příchutí plošinovek

Vybrali jsme nejlepší metroidvanie posledních let.…

I když tento žánr vznikl na konci minulého století, tak je mezi hráči velmi oblíbený i v dnešní době. Sice už nemá takovou popularitu u velkých studií, ale menší vývojářské týmy dokazují, že metroidvanie mají stále co nabídnout.

16.  10.  2021 | |4 N/A
Martin Nahodil
MetroidvaniaTéma
Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní akce a Ghost Recon zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: podzimní akce a Ghost …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

8.  10.  2021 | |1 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce