AbecedaHer ve zkratce

V uplynulém týdnu vyšel na AbeceděHer nejen návod na 25 to Life, ale kupříkladu i cheaty na Rainbow Six: Lockdown, trainery na ToCA Race Driver 3 či čeština pro Civilization 4 nebo pro Battlefield 2.
AbecedaHer ve zkratce

25 to Life

Freeze, mladý hoch s dívkou a dítětem, se kterým se ve hře na začátku ztotožníte, se právě chystal skončit s životem kriminálníka. Přesto byl přinucen ještě jednou spáchat těžký zločin, podle jeho bossů již naposledy a potom má přislíbeno, že může zločinecký gang navždy opustit. Vzal tedy tuto poslední "práci" s vírou, že tak bude moci definitivně skončit s gangsterskou činností jednou pro vždy, ale jak je známo už ze skutečného života, "sliby jsou chyby" a věřit slibům se mnohdy nevyplácí. Semlelo se totiž něco, s čím vůbec nepočítal a celý život se mu obrátil naruby, teď po něm tudíž pase jak mafie, tak i zkorumpovaná policie. Návod je zde.

  

Majesty: The Fantasy Kingdom Sim

Jak už sám název hry napovídá, jedná se o hru zasazenou do fantasy světa, takže místo raketometů, vznášedel a tanků budou vaši armádu tvořit rytíři, elfové, trpaslíci a podobná fantasy stvoření. To však rozhodně není na škodu, neboť fantasy strategií je stále ještě podstatně méně, než těch zasazených do sci-fi prostředí. Stejně tak, jako u AoE začínáte se svým hradem a pár základními budovami, jako jsou Blacksmith (kovárna), Market Place (tržiště) nebo Guard House (strážnice), mezi kterými se poflakují Vaši poddaní. Návod je zde.

  

Cheaty

Billy Bob: Invasion to the Flying Islands, Rainbow Six: Lockdown, American Conquest: Divided Nation, Záhada ukradeného pentia.

Trainery

Strike Ball 2 Deluxe, ToCA Race Driver 3, Jewel of Atlantis, Ford Street Racing, River Raider, The Apprentice, Marc Ecko`s Getting Up: Contents Under Pressure, Star Wars: Jedi Knight - Jedi Academy, Indiana Jones and the Emperor`s Tomb.

Češtiny

The First Colonists, Far Cry, F1 Challenge `99-`02, Enclave, Empire Earth, Duke Nukem 3D, NBA Live 06, Battlefield 2: Special Forces, Civilization 4, Serious Sam 2, Battlefield 2, Call of Duty, Dronez, Delta Force 3: Land Warrior.

Wallpapery

Resident Evil 4, Wintersport Pro 2006 (Winter Challenge), Dungeon Runners, The Regiment, Rise of Nations: Rise of Legends, Heroes of Annihilated Empires, Fische Versenken - Classic, Winx Club, Driver: Parallel lines, Ford Street Racing.

Screenshoty

Black & White 2: Battle of The Gods, The Movies: Stunts & Effects, Bone: The Great Cow Race, Alliance: Future Combat, Society, Sid Meier`s Railroads!, Civilization 4: Warlords, CivCity: Rome, Glory of the Roman Empire, Undercover, Field Ops, Cossacks 2: Battle for Europe, Age of Empires 3: Expansion Pack, The First Colonists, Billy Bob: Invasion to the Flying Islands, Dungeon Runners, Heroes of Annihilated Empires, Záhada ukradeného pentia, Battle of Europe: Royal Air Forces, Championship Manager 5, Homeplanet: Play with Fire, Grand Theft Auto 2, Goblins 3, Goblins 2: The Prince Buffoon, Goblins, Ghosts`n Goblins, Trackmania Nations, Winx Club, Jewel of Atlantis, River Raider, Strike Ball 2 Deluxe, Tanks 3D: Reign Of Steel.

Obaly

Lord of the Rings: The Battle For Middle-Earth 2, Commandos: Strike Force, Tricked n` Tuned: West Coast Streets, Tony Hawk`s American Wasteland, Trackmania Nations, Winx Club.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počítačem si zahrajete

Ubisoft u Valhally a Legionu ukazuje, s jakým počí…

Vývojáři se konečně naučili zveřejňovat přesné specifikace PC a k nim kvalitu nastavení a očekávaný výkon.

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry od českých a slovenských tvůrců

Státní svátek na Steamu: Celý týden slevy na hry o…

27.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A