AbecedaHer ve zkratce

V uplynulém týdnu vyšly na AbeceděHer nejen návod na Simon the Sorcerer 3D, ale kupříkladu i cheaty na Hammer & Sickle, češtiny na Gothic 2: Night Of The Raven či Deus Ex 2: Invisible War nebo trainery na Marc Ecko`s Getting Up: Contents Under Pressure.
AbecedaHer ve zkratce

Simon the Sorcerer 3D

Vítám vás u adventury Simon The Sorcerer 3D, která je hrou, jež sice neoplývá příliš nádhernou grafikou a dech beroucími animacemi, ale která je naopak nadmíru zábavná, velice rozsáhlá a především nehorázně obtížná. Kritických míst, kde se dá zatuhnout na dlouhé hodiny nebo celé dny, je zde nespočet. První část hry je pouze jakýmsi zahřívacím kolem před maratónem kapitol následujících, kde se už zapotíte. Před započetím hry samotné si vás ještě dovolím upozornit, že hra je místy trošku podivná, takže vám doporučuji hru často ukládat, on takový nechtěný a nenávratný „výlet“ zpět do Windows po několika hodinách hry bez ukládání pozice dokáže vskutku "potěšit". No pokud máte hru opatřenu opravným patchem, pak vám toto nebezpečí již nehrozí, takže vzhůru vstříc nečekaným dobrodružstvím. Návod je zde.

  

Cheaty

Torino 2006, Nancy Drew: Curse of Blackmoor Manor, Ed, Edd and Eddy: The Mis-edventures, Hammer & Sickle, Big Mutha Truckers 2: Truck Me Harder.

Trainery

Hyperballoid: The Next Challenge, 7 Wonders of the Ancient World, Marc Ecko`s Getting Up: Contents Under Pressure, Rugby Challenge 2006, Worms 4: Mayhem, Rainbow Six: Lockdown.

Češtiny

Otto Matic, 4x4 Evolution 2, Gothic 2: Night Of The Raven, Deus Ex 2: Invisible War, NBA Live 06.

Wallpapery

Fische Versenken - SPY KIT, Over The Hedge, Project: Extinction, Final Destination: The Secret of Larson`s Folly, GT Racing 97, Ed, Edd and Eddy: The Mis-edventures, Empire Earth 2: The Art ofSupremacy, East Front, Torino 2006.

Screenshoty

Fische Versenken - SPY KIT, Hyperballoid: The Next Challenge, Over The Hedge, Dungeon: Gladiator, 7 Wonders of the Ancient World, Marc Ecko`s Getting Up: Contents Under Pressure, FlatOut 2, Battlefield 2: Euro Force, Black & White, Emergency 4: Global Fighters for Life, Take Command: 2nd Manassas, WarPath, Darkfall Online, Ford Street Racing.

Obaly

Falcon 4.0: Allied Force, The Regiment, Curious George, Playboy: The Mansion - Private Party, The Settlers: Heritage of Kings - Legends, 1944: Battle of the Bulge.

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |