Acclaim již definitivně zbankrotoval

Noviny New York Newsday ve svém dnešním vydání oznámily, že společnost Acclaim vyplnila formuláře o svém krachu v souladu s americkým právem a Kapitolou 7 u Úpadkového soudu Central Islip v New Yorku.

Vyplněné formuláře dle Kapitoly 7 znamenají, že společnost chce dát do likvidace svůj veškerý majetek, aby zaplatila co největší část svých dluhů. Jedná se o poslední krok předcházející definitivnímu zrušení společnhosti.

Zpráva v New Yourk Newsday dále uvádí, že podle dokumentů soudu je "evidovaný majetek společnosti v hodnotě 10 - 50 miliónů dolarů a dluh přesahující 100 miliónů".

Zdroj: Gamespot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si let…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

25.  11.  2020 | |18 N/A
Ladislav Novák
Nejlepší hryTémaMobily
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |6 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce