Activision Blizzard stahuje svoje hry ze služby Geforce Now

Nvidia minulý týden spustila pro všechny svoji novou streamovací službu. Hry od společnosti Activision Blizzard tam ale už nenajdete.
Activision Blizzard stahuje svoje hry ze služby Geforce Now

První ohlasy po plném spuštění streamovací služby Geforce Now jsou většinou velmi pozitivní. Jednomu z velkých hráčů na trhu se ale očividně nelíbilo, že podporovala i jeho hry. Jedná se o společnost Activison Blizzard. 

Výkon herního počítače za 139 Kč i úplně zadarmo. Geforce Now startuje!

Výkon herního počítače za 139 Kč i úplně zadarmo. Geforce Now startuje!

Konkrétní důvody, proč se vydavatelství takto rozhodlo neznáme. V oficiálním vyjádření Nvidie pouze stojí, že všechny tituly byly staženy z nabídky na žádost vydavatele. Nvidia prý také doufá, že se v budoucnu tyto hry do Geforce Now opět vrátí. 

Z katalogu tak zmizel například World of Warcraft nebo Overwatch. Ani žádný díl ze série FPS stříleček Call of Duty tam nenajdete. V knihovně Geforce Now sice chybí i další hry od velkých vydavatelství jako je Capcom, EA nebo Konami. Activision Blizzard je ale první společnost, která od uvedení služby do plného provozu svoje hry stáhla. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A