Activision se snaží ovládnout zombie

Během uplynulého víkendu se na svět prodraly první informace o zombie hře, kterou si objednal vydavatelský dům Activision. Vývojem bylo pověřeno jedno z interních studií, jež titul údajně dopraví na trh během následujících dvou měsíců. Těšit se mohou majitelé X360 a PS3, kterým se v peněžence válí přebytečných 50 dolarů.

1.jpg

O Blood Drive se herní svět poprév dozvěděl pár týdnů nazpět, kdy existenci hry prozradila ratingová organizace BBFC; vedení Activisionu však mlžilo a k oficiálnímu ohlášení hry se tak zodpovědní lidé odhodlali až nyní. A rovnou k němu přibalili i první screeny.

2.jpg3.jpg

Blood Drive bude podle všeho klasickou závodní arkádou, v níž usednete do zatraceně smrtících vozítek a vydáte se napříč postapokalyptickým světem vraždit nemrtvé, získávat uznání kolegů, ale hlavně fanoušků, neboť vaše počínání je součástí zvrhlé reality show.

4.jpg5.jpg

Vývojáři slibují solidní zásobu aut i dodatečného vybavení, jež by se mělo postarat o to, abyste do arén vždy nastupovali v prvotřídní kondici. Mimo to se dočkáte ještě drop-in/drop-out multiplayeru a nekonečných krvavých orgií, které zajistí rating M.

Zdroj: Shacknews

Dostupné pro: X360, PS3
Žánr: Závodní
Výrobce: Activision
Začátek prodeje: prosinec 2010

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
V Minecraftu postavíte cokoliv, podívejte se na Paříž z 19. století

V Minecraftu postavíte cokoliv, podíve…

Minecraft nás svými možnostmi nepřestává překvapovat. Nejzajímavější projekty jsou však stále ty, které simulují reálná města.

17.  7.  2018 | | 8 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A