Activision slibuje „prémiové“ Call of Duty na příští rok. Ve skutečnosti má jít o velké rozšíření pro Modern Warfare II

Už od začátku letošního roku létají po internetu zprávy o tom, že série Call of Duty vynechá příští rok a poruší po řadě let pravidelný přísun nové vojenské akce. Podle nového prohlášení Activisionu by to mohlo vypadat, že to nakonec bude jinak. Novinář Jason Schreier, který s původní zprávou přišel jako první, si ale stojí za tím, že to, co se chystá příští rok pro Call of Duty, je velké rozšíření pro letošní Modern Warfare II od Sledgehammer Games, nikoliv nová hra. 

V porovnání s klasickými DLC má být zmiňovaný přírůstek opravdu velký. Kromě obsahu do multiplayeru je jeho součástí i rozšíření příběhové kampaně. Podle Schreiera to Activision ve svém prohlášení nazval plnohodnotným titulem z toho důvodu, že se ho chystá prodávat za plnou cenu. V tomhle případě 70$.

Activision nyní spekulace příliš rozhodit nemohou. Modern Warfare II dosahuje v prodejích rekordních čísel, a to se teprve čeká na vydání battle royale Warzone 2.0, které má přijít v průběhu příštího týdne. Nesmíme zapomínat ani na připravovanou mobilní verzi Warzone, která se na iOS a Android chystá v příštím roce. 

Zdroj: Eurogamer.net

Váš názor Další článek: Hry zadarmo, nebo se slevou: polské akce a samurajská strategie Shadow Tactics zdarma

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,