Adam Syndrome - naděje pro temné adventury

Okřídlená fráze o tom, že adventury jsou mrtvé, již sama zemřela díky občasně vycházejícím titulům jako Ankh, Runaway nebo připravovanému Vampire Story. Řada moderních dobrodružných her má však společnou vlastnost – jsou komické a snaží se o vtip. Nadějí pro vážné adventury ze staré školy typu Gabriela Knighta se stává titul Adam Syndrome z produkce izraelského nezávislého týmu Dark Motif. V temně laděném prostředí se hráč vžije do role profesora Adama Reeda, jenž bude odhalovat příběh plný záhad, který jej  nakonec dovede k příčině záhadné smrti jeho ženy. Hra bude kombinovat fikci s historicky podloženými událostmi i mýty. Adam se stane svědkem konspirace sahající ke královně Elizabetě, dotkne se biblické potopy a roztočí svá vypravěčská vřetena také kolem starověkých obrů jménem Nephilim.

  

 

Na své pouti projde Reed patnácti rozdílnými lokacemi, od starodávných měst po futuristické laboratoře, podvodní komplexy a povinné hřbitovy, aby přišel na tajemství táhnoucí se až k samotnému vzniku lidstva. Ačkoliv je Adam Syndrome postaven na enginu Wintermute, jehož služeb využívá kvantum amatérských adventur, autoři hodlají použít na sto padesát předrenderovaných pozadí ve vysokém rozlišení v kombinaci s moderními efekty typu proměnlivého počasí, aby vytvořili co nejpohltivější atmosféru. S více než padesáti postavami budeme moci poprvé promluvit nejdříve třetím čtvrtletí roku 2008.

  

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |