Adam Syndrome - naděje pro temné adventury

Okřídlená fráze o tom, že adventury jsou mrtvé, již sama zemřela díky občasně vycházejícím titulům jako Ankh, Runaway nebo připravovanému Vampire Story. Řada moderních dobrodružných her má však společnou vlastnost – jsou komické a snaží se o vtip. Nadějí pro vážné adventury ze staré školy typu Gabriela Knighta se stává titul Adam Syndrome z produkce izraelského nezávislého týmu Dark Motif. V temně laděném prostředí se hráč vžije do role profesora Adama Reeda, jenž bude odhalovat příběh plný záhad, který jej  nakonec dovede k příčině záhadné smrti jeho ženy. Hra bude kombinovat fikci s historicky podloženými událostmi i mýty. Adam se stane svědkem konspirace sahající ke královně Elizabetě, dotkne se biblické potopy a roztočí svá vypravěčská vřetena také kolem starověkých obrů jménem Nephilim.

  

 

Na své pouti projde Reed patnácti rozdílnými lokacemi, od starodávných měst po futuristické laboratoře, podvodní komplexy a povinné hřbitovy, aby přišel na tajemství táhnoucí se až k samotnému vzniku lidstva. Ačkoliv je Adam Syndrome postaven na enginu Wintermute, jehož služeb využívá kvantum amatérských adventur, autoři hodlají použít na sto padesát předrenderovaných pozadí ve vysokém rozlišení v kombinaci s moderními efekty typu proměnlivého počasí, aby vytvořili co nejpohltivější atmosféru. S více než padesáti postavami budeme moci poprvé promluvit nejdříve třetím čtvrtletí roku 2008.

  

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

včera | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Hrajeme Battlefield 5: zasněžená válečná vřava je pastvou pro oči

Hrajeme Battlefield 5: zasněžená váleč…

Ještě, než k vám dorazí naše plnohodnotné dojmy, se můžete podívat na osobní pohlednice našich vojáků z bitevní vřavy.

1.  7.  2018 | | 7 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A