Advance Wars: DS - stará známá na nové platformě

Série strategických her jménem Advance Wars provází handheldy už docela dlouho, a není tedy divu, že se dočká i nová generace DS. Podtitul hry DS však tentokrát nemá s konzolí nic společného; jde totiž o zkratku „Dual Strike“. O tom, že se hra pro Nintendo DS připravuje, jsme vás již informovali v nedávném Stalo se, nyní však známé podrobnější informace – a hlavně několik obrázků.

  

Advance Wars: Dual Strike naplno využije možnosti nového handheldu; boje tak budou probíhat na obou obrazovkách. Zajímavé však je, že autoři neplánují to, co bylo na NDS zatím běžné – tedy že byla jedna obrazovka využívána pro zobrazování samotného boje a na druhé byly různé statistiky, či v lepším případě opět bojiště, ale z jiného úhlu pohledu. V tomto případě bude budete bojovat na dvou frontách zároveň. Nemusíte se lekat, že byste nezvládli najednou velet dvěma jednotkám. I Advance Wars: Dual Strike totiž bude probíhat na tahy, takže na promyšlení každého kroku bude dostatek času.

   

Mise v kampani ničím nepřekvapí; opět budete muset na straně dobra zabránit invazi tzv. Black Hole Army, a to hned v pěti různých singleplayerových módech. A pokud vám hraní proti neživým oponentům nevyhovuje, můžete zkusit multiplayer až pro osm hráčů. Advance Wars: Dual Strike se na pulty obchodů dostane už koncem září

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „fotografují“ úchvatné snímky

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „f…

Stále více her začíná nativně využívat foto režimy a my se tak můžeme dívat na umělecká díla hodná našich obrazovek.

včera | | 6 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Plus a Sundered zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Pl…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

10.  1.  2020 |
V Assassin

V Assassin's Creed Ragnarok procestujete Evropu, p…

Další díl populární série začíná unikat na internet stále více a oficiální odhalení už je víceméně na spadnutí.

11.  1.  2020 | | 5 N/A
Black Desert Mobile: orgie herních nadšenců | Recenze

Black Desert Mobile: orgie herních nadšenců | Rece…

Masivní MMORPG Black Desert konečně dorazilo na mobilní telefony a vypadá to na hodně slušnou zábavu.

13.  1.  2020 | | 3 N/A
Zadarmo nebo se slevou: akce na DLC a skákačka Horace zdarma

Zadarmo nebo se slevou: akce na DLC a skákačka Hor…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

17.  1.  2020 |