Advent Rising - další zpožděný vlak

Bohužel, to co se ve filmové branži zpravidla nestává, v herním průmyslu téměř neexistuje titul, který by nebyl alespoň jednou odložen. Nechvalně proslulá romerova Daikatana na to dojela, Duke Nukem Forever stále tápe v bludném kruhu, přičemž nikdo neví co s ním bude. Již třetího posunutého termínu se letos dočkala očekávaná 3rd person akční adventura Advent Rising, vyvíjená firmou GlyphX Games ve spolupráci se spisovatelem Orsonem Scottem Cardem. Autor mnoha sci-fi románů (Enderova hra), byl najat pro zpracování napínavé dějové linie, která by měla v Advent Rising hrát jednoznačně prim.

  

Ačkoliv po technické stránce se nové hry stále zdokonalují a takřka každý áčkový titul nastaví nové standarty, příběh a scénář zůstává stále stejný. V případě Advent Rising nás vývojáři přesvědčují o tom, že během našeho putování potkáme spousty charismatických postav, které mají svou historii, a navštívíme mnohá nezapomenutelná místa, jenž nebudou jen anonymními zeměplochami. Přestože je Advent Rising především akčně zaměřený, s možností používat i vozidla a jiné vehikly, je kladen velký důraz právě na děj. Podle autorů je základem úspěšné hry vytvoření atraktivního a fungujícího světa, který je pak odrazovým můstkem pro vše ostatní.

  

Advent Rising vypadá jednoduše skvěle a hrát by se měl také tak. Jediným problémem je ono datum vydání, které se z původního podzimu 2004 v tichosti přesunulo na začátek roku 2005, a nyní poskočilo dokonce na třetí kvartál 2005. Protože špatné zprávy jsou většinou následovány těmi dobrými, máme pro vás i něco pozitivního. Ostatní hry distributorské firmy Majesco, která zaštiťuje i Advent Rising, by měly vyjít podle plánu; to jest především titul Psychonauts, jenž bychom si měli zahrát letos v létě.

Zdroj: Worthplaying, Gamershell, Gamespot

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite Dangerous zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Black Friday a Elite D…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

21.  11.  2020 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce